Бажаєте бути здоровими – беріть участь в акції «Цінуй життя. Дбай про себе»!

11.08.2019, 16:52  |  Автор:   Хромей Зоряна

Акцію «Цінуй життя. Дбай про себе» організувала одна із приватних клінік Івано-Франківська. В центрі міста в спеціальному наметі на Вічевому майдані Вас безкоштовно проконсультують лікарі. Сьодні останній день!

Тут іванофранківців консультують: сімейний лікар, гінеколог, судинний хірург, ортопед-травматолог, дерматолог, кардіолог, трихолог,  косметолог, пластичний хірург  та психолог. Також можна зробити УЗД , виміряти рівень цукру в крові, пройти тест Люшера на визначення тривоги та інше.

Директор клініки та організатор акції,  Станіслав Онищук, розповідає, що охочих відвідати лікарів виявилося справді багато.

«Коли ми проводили в травні обстеження родимок та всіх інших новоутворень шкіри, то побачили, що в людей дуже багато медичних проблем.  І вони питали про інших лікарів – дерматолога, травматолога, гінеколога. Ми зрозуміли, що багато людей з різних причин бояться йти до лікаря – чи грошей бракує, чи часу, чи проблема здається нікчемною. Тому вирішили зробити експеримент – відкрити клініку під відкритим небом, аби кожен бажаючий міг проконсультуватися з потрібним спеціалістом. Як бачимо, другий день черга не проходить», – зауважує Онищук.

Переважно серед пацієнтів люди середнього віку та старші. Дехто приводить й дітей, щоб отримати поради лікаря з приводу тієї чи іншої проблеми. Загалом, за перший день мобільну амбулаторію відвідало 150 людей.

«Майже кожен хоче пройти всіх лікарів, тому багато людей прийняти не вдалось. Практично всі хочуть відвідати судинного хірурга – скаржаться на варикоз, втомлюваність ніг. Також багато франківців звертаються до ортопеда-травматолога – нарікають на біль у суглобах чи давні травми. Багато людей приходять просто поміряти рівень цукру. Що здивувало – це багато пацієнтів, які прийшли саме до психолога – скаржаться на депресію», – каже організатор акції.

Психолог такій кількості пацієнтів не дивується. Каже, депресією страждають все більше людей у цілому світі.

«Це стає епідемією, і франківці тут не виняток. Хоча у суспільстві про це мало говорять, а саму хворобу чомусь вважають несерйозною. Та депресія може стати наслідком соматичного нездоров’я – болить голова, живіт, вилітає з грудей серце. Люди ходять до різних спеціалістів і не можуть усунути цю проблему. А насправді – це маска депресії. Тож якщо тривалий час є два таких симптоми як пригнічений стан, туга та втрата інтересу до життя, то варто звернутися до медичного психолога, психотерапевта чи лікаря-психіатра», – підкреслює психолог Радислав Петрів.

Після консультацій у разі виявлення проблем зі здоров’ям медики дають рекомендації чи направлення для подальшого лікування. А куди звертатися – до поліклініки чи приватної клініки люди вже вирішуються самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську соцпрацівники знайшли брудного хлопчика, що просив їсти. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X