WestNews.com.ua

Без черг та з усіма санітарними вимогами: як у Франківську голосують на місцевих виборах

25.10.2020, 11:42  |  Автор:   Люся Грибик

Сьогодні, 25 жовтня, у день проведення місцевих виборів 1026 виборчі дільниці на Прикарпатті розпочали свою роботу вчасно і без порушень.

В Івано-Франківську виборчі дільниці працюють в нормальному режимі й станом на 11.00 великих скупчень людей не спостерігається, передає кореспондент WestNews.

Одночасно у приміщенні для голосування перебуває до восьми виборців. Черги поки немає.

На виборчій дільниці по вул. Незалежності, 12 на вході міряють температуру.

Всі члени ДВК працюють у масках, як і спостерігачі. У кабінках для голосування після кожного виборця ручку та столик обробляють антисептиком.

На дільниці #260916 в Івано-Франківську процес голосування йде нормально. Голова ДВК каже, що отримали понад 5 тисяч бюлетенів і порушень поки не фіксували.

“Проголосувало станом на 12.00 близько 150 виборців. Зареєстровано у нас 15 спостерігачів. Поки усе йде добре. Було подано 5 заяв про бажання людей голосувати за місцем проживання через стан здоров’я. Серед цих людей хворих на COVID-19 не було. Члени комісії зі скринькою вже поїхали до них”, – зазначає голова дільничної виборчої комісії Віталій Ходан.

Він також додає, що засобами захисту та антисептиками усіх 12 членів комісії забезпечили. І вони нічого не докуповували власним коштом.

Варто додати, що в день місцевих виборів в Україні відбувається всенародне опитування. Біля виборчих дільниць мали б знаходитися інтерв’юери в білих накидках “5 питань від президента”.

Проте, на дільниці по вулиці Незалежності наш кореспондент так і не побачив інтерв’юерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті вчасно не відкрилася одна виборча дільниця

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X