Без черг! В Івано-Франківську відкрилося “OpenSpacе”, яке надає одночасно 14 послуг. ФОТО

31.08.2018, 13:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 31 серпня, в Івано-Франківську відбулося відкриття офісу за принципом відкритого простору “OpenSpacе”, інформує WestNews.

«OpenSpacе» унеможливлює існування черг, завдяки функціонування електронної черги, створення зручних та доступних умов для отримання громадянами послуг при особистому зверненні до відділу ДРАЦС за принципом «єдиного вікна».

«Хороша традиція, що ми всі спільно в кінці літа робимо хороші ініціативи. Ви тут можете отримати на одній площі документи про шлюб, зміну прізвища, свідоцтво про народження. Все те, що колись було предметом бюрократії», – розповів під час урочистого відкриття Павло Клименко, міністр юстиції.

В свою чергу, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що спільними зусиллями вдалося зробити таку ініціативу. І побажав, щоб користувачі вільного простору приходили сюди тільки з гарними подіями.

До слова, в Івано-Франківську відбулося відкриття оновленої площі Міцкевича та вулиці Лесі Українки. 

Ремонт двох центральних об’єктів розпочався наприкінці серпня 2017 року. На пропозицію громадських активістів для трасування тротуарів на вулиці у дорожньому полотні використали 20 старовинних бордюрів.

Власне, згідно з проектом капітального ремонту зробили повний демонтаж старого покриття проїжджої частини та тротуарів, монтаж комунікацій та нової системи водовідведення, вирівнювання профілю вулиці в один рівень, мощення проїжджої частини природним каменем, а тротуарів – кількома видами сучасної плитки, монтаж вуличних меблів та засобів організації руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми відкриті для всіх людей, незалежно від віри”, – власник християнського кафе в Івано-Франківську. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X