Без документів: патрульні затримали дві вантажівки з деревиною, яку везли з Прикарпаття

16.01.2019, 14:52  |  Автор:   Власенко Власта

На вулиці Стрийській, що у Львові, патрульні затримали дві вантажівки з деревиною без документів. Машини везли бук із населених пунктів Долина та Рожнятів і мали доставити деревину за однією адресою.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на патрульну поліцію Львівської області.

«Першу вантажівку з причепом патрульні поліцейські виявили на перетині вулиць Луганської та Стрийської вчора о 20 годині. Другу, близько першої години ночі, також на вул. Стрийській. Оскільки в Україні з 23 липня 2018 триває операція з посилення контролю за перевезенням продукції лісового господарства, патрульна поліція має право зупинити транспортний засіб, який перевозить деревину для перевірки законності», – повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівщини.

У першому випадку бирки на кругляку не відповідали базі і не співпадали з вказаними у документах, а в другому – водій не надав для перевірки легітимності продукції належних документів, а частина бирок на деревині була відшарована. Вантажівки везли деревину за однією адресою.

В обох випадках працювали слідчі, вантажівки з деревиною затримали. Зараз вони на арештмайданчиках.

До слова, у Карпатах затримали вантажівку із лісодеревиною без документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті вантажівка застрягла у вибоїні

16.01.2019, 14:52  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X