WestNews.com.ua

Без мирного врегулювання: у Франківському суді відбулося слухання проти одного з мешканців мікрорайону Пасічна

17.10.2018, 13:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 17 жовтня, у Івано-Франківського міського суду відбулося слухання судового позову ТЗоВ “Вертикаль”  проти одного із мешканців мікрорайону Пасічна, який виступає проти забудови скверу.

Позивач переконаний, що відповідач, Прокіпчин Степан Васильович, поширював недостовірну інформацію, та хоче, щоб суд зобов’язав його спростувати інформацію та відшкодувати немайнову шкоду, завданої діловій репутації. Справу веде суддя Татарінова. На слухання з’явилися представник позивача Ружицький, відповідач Прокіпчин та його представник Кульчицький. Варто також зазначити, що на засідання прийшли й інші мешканці, які проти будівництва.

До суду надійшло клопотання від позивача щодо збільшення позовних вимог, на що відповідач подав заперечення. На питання судді, чи бажає позивач мирно врегулювати справу, представник відповів, що немає можливості.

“Наші зауваження і претензії ми подали у матеріалах справи. На сьогодні свою позицію висловили”, – стверджує представник позивача Ружицький.

Обидві сторони зазначили, що не заперечують щодо призначення справи до розгляду. Опісля суддя відправилася до нарадчої кімнати та згодом ухвалила: призначити справу до розгляду по суті. Таким чином наступне судове засідання відбудеться 29 листопада о 10:00.

3 липня мешканці Івано-Франківська, які проти будівництва житлового будинку для працівників СБУ, перекрили дорогу на вулиці Целевича. Міська влада так і не звернула на них увагу, тому вже наступного дня, 4 липня, вони перекрили дорогу на вулиці Галицька.

Згодом у приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулася перша зустріч створеної робочої групи для вирішення питання щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці Управління СБУ. Зустріч провів заступник міського голови Івано-Франківська – Олексій Кайда. Також були присутні представники будівельної компанії «Вертикаль» та СБУ. А перед зустріччю мешканці влаштували пікет. Після годинного обговорення мешканці та влада дійшли певних висновків.

10 червня, мешканці мікрорайону вирішили висадити дерева поблизу будівництва, де, на їхню думку, має бути сквер. Таким чином вони вкотре наголосити на цій проблемі. Однак вже наступного дня, 11 липня, забудовник їх повиривав, щоб проїхала техніка для будівництва. З цієї причини 13 липня активісти перекрили дорогу на львівський напрямок. Перекриття відбулося в селі Старий Угринів Тисменицького району.

Через дві години блокування мешканці дочекалися представника влади – приїхав заступник міського голови Микола Вітенко. Він зазначив, що Руслан Марцінків зможе з ними зустрітися 14 липня о 12.00. Однак на зустріч з мешканцями мер так і не приїхав, але був присутній Микола Вітенко. Але активісти вимагали зустрічі саме з мером. Тому коли вони дізналися, що міський голова не приїде, вони, скандуючи “Ганьба!”, покинули зустріч та попрямували на вулицю Галицька, щоб перекрити дорогу. 

Після двогодинної акції, Руслан Марцінків пообіцяв мешканцям що таки зустрінеться з ними о 18.00 біля адмінбудівлі. Цього разу зустріч таки відбулася. Міський голова запевнив, що влада докладає усіх зусиль, щоб у найкоротші терміни вирішити проблему.

Опісля зустрічі мер заявив, що є альтернативи для будівництва будинку: ділянки на вулицях Ребета та Левицького. Журналістка WestNews дізналася, чи буде справедливим обмін. 

Зараз відомо, що на звернення мешканців до обласного Управління ДАБІ, ними було проведено позапланову перевірку щодо надання БК «Вертикаль» містобудівних умов і обмежень.

24 серпня біля міської Ратуші мешканці вулиць Хіміків та Тролейбусної провели мирну акцію. Тема – позови на членів ініціативної групи від БК “Вертикаль”. Наразі є чотири таких позови.  Мешканці розцінюють їх, як метод тиску та залякування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я сам прийшов до поліції”: в Івано-Франківському суді допитали ще одного свідка у справі Ельдара Астанова. ФОТО

17.10.2018, 13:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X