WestNews.com.ua

Без паніки: Луцьк та Тернопіль вийшли з “червоної” зони

07.08.2020, 21:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) на засіданні переглянула поділ регіонів за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.

Відтак, з “червоної” зони виключені міста Луцьк та Тернопіль. Про таке повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу

“Ухвалили рішення – і показники дозволяють це зробити – щодо переведення міста Луцьк з червоної зони у помаранчеву, а місто Тернопіль – з червоної зони у жовту. Обидва рішення вступають у силу 8 серпня”, – наголосив очільник МОЗ.

Між іншим, ми вже повідомляли що передбачає кожна з чотирьох зон:

Нагадуємо, що МОЗ створили інтерактивну карту, яка демонструє епідемічні показники на рівні районів та міст обласного значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Карта оновилася автоматично: у МОЗ заперечили новий розподіл карантинних зон. ОНОВЛЕНО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X