WestNews.com.ua

Без паніки: потреби для евакуації населення в Калуші через масштабну пожежу немає

13.01.2019, 11:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У неділю, 13 січня, в ДСНС України в Івано-Франківській області скликали брифінг на якому розповіли про причини та наслідки пожежі на підприємстві «Карпатнафтохім» в Калуші, інформує WestNews.

Зокрема, йшлося про те, чи є загроза здоров’я для населення у зв’язку із наслідками пожежі.

“Ситуація для нас не нова. Ми вже неодноразово працювали з ДСНС. На такі ситуації в нас є план дій затверджений, при дії в надзвичайні ситуації. Були проведено дослідження атмосферного повітря в селі Мостище, на вміст сполук сірка, двооксиду азоту, чадного газу, суспензованих частин та формальдегід. На 9:00 небезпечних речовин не виявлено”, – розповів завідувач відділенням організації санітарно-гігієнічних досліджень обласного відомства Юрій Здоровий.

“Потреби для евакуації населення в Калуші немає. Сьогодні калушани і мешканці довколишніх сіл можуть спокійно виходити немає. Для паніки підстав немає. Я лікар із 30-річним стажем”, – додав він.

“Жодних перевищень допустимих норм різник показників не було. Населення можна зрозуміти, коли колонами йде техніка. Тим більше, що при виїзді з Івано-Франківська було видно яскраве зарево”, – додав розповів Ігор Оксинтюк, в.о. начальника управління обласного ДСНС, керівник гасіння пожежі на “Карпатнафтохім”.

«В даний час підстав обмежувати в чомусь людей немає. Ми надаємо такі рекомендації. Перша гостро направлена дія – це повітря. Вона і грунт – проводяться моніторингові дослідження. Там щоквартально проводяться повітря. Як воно буде далі – буде видно», – наголосив Юрій Здоровий.

«Я хочу всіх запевнити що на даний період часу загроз для населення вже немає. Населення не було без уваги, коли була тільки початкова стадія, голова ОДА скоординував всі структури і органи, і це буле дуже чуттєво і нам, як рятувальникам, було легше працювати. Я запевняю що ми завжди з населенням. І на одиниці з бідою нікого не залишимо», – додав Ігор Олексюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Горіло-палало: стали відомі подробиці та наслідки масштабної пожежі в Калуші. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X