Без шанcів: баскетбольна “Говерла” завершує чемпіонат десятою. ВІДЕО

15.04.2019, 18:34  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Наприкінці минулого тижня івано-франківські “ведмеді” проведи заключний поєдинок в рамках сезону 2018-2019 Вищої ліги України, інформує WestNews.

У серії за підсумкові 9-10 місця суперником підопічних Павла Піскарьова стала п’ята команда Групи 1 – «Харківські Соколи». Нагадаємо, перша зустріч команд відбулася у Харкові і принесла впевнену перемогу господарям з перевагою у 24 очки (61:85). Відтак, перед «говерлянами» стояло надскладне не тільки перемоги, а й відіграти гандикап опонентів.

Вже після першої чверті матчі в Івано-Франківську «соколи» довели свою перевагу – 15:31. Втім, «Говерла» ніяк не бажала завершити сезон на мінорній ноті, відтак доклала максимум зусиль аби наздогнати гостей. Як наслідок, за 2 хвилини до завершення четвертої 1

0-хвилинки франківці вийшли вперед – 86:85. Проте протримати переможний рахунок наша команда зуміла тільки хвилину. У заключні секунди зустрічі більш вдало зіграли гості, які й святкували перемогу з рахунком 83:76, а з нею і остаточний підсумок серії: у підсумку, «Харківські Соколи» посіли 9 місце, а «Говерла-КФВ» – 10-та.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поєдинок “за шість очок”: “Прикарпаття” здобуває довгоочікувану домашню перемогу. ВІДЕО

15.04.2019, 18:34  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X