WestNews.com.ua

Без запису, без черг і безкоштовно: стали відомі результати проекту “Місяць здоров‘я” в Івано-Франківську. ФОТО

10.06.2019, 16:59  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 10 червня, в католицькій школи-гімназії Василія Великого відбувся круглий стіл за підсумками проекту «Місяць здоров‘я», ініційованого секретарем міської ради Оксаною Савчук, інформує WestNews.

Без запису, без черг і головне – безкоштовно. Іванофранківці могли пройти огляд у кваліфікованих спеціалістів і здати необхідні аналізи. Минулого року проект присвятили жінкам. Цього разу безкоштовно здати аналізи та пройти обстеження в кваліфікованих спеціалістів змогли й чоловіки.

Медики наголошують, що обстеження – це те, що не варто відкладати на завтра.

«Дякую кожному учаснику та учасниці, що не знехтували можливість та попіклувалися про своє здоров’я. Маємо на меті й надалі сприяти оздоровленню населення міста та закликаємо звертатися до медичних закладів не толі, коли вже щось болить, а систематично, для проходження медичного огляду», – зазначила Оксана Савлюк.

У підсумку, понад 1150 учасників проекту пройшли цитологічне дослідження, 204 учасниці обстежилися на мамо графі, 637 учасників пройшли УЗД, консультації суміжних спеціалістів отримали 127 франківців, у 346 мешканців виявили захворювання репродуктивної системи, зафіксовано 58 випадків онкопатології, 54 людини скеровано на лікування.

Водночас, під час «Місяця здоров’я» вирішили подбати про себе та пройти обстеження 239 чоловіків. А дві пацієнтки отримали радісну звістку про те, що невдовзі вони стануть митарями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Палаці Потоцьких провели відкрите заняття з йоги. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X