Безхатьки Івано-Франківська, або Які депутати міськради не мають житла

В Івано-Франківській міській раді виявили трьох депутатів, які не мають де “переночувати”.

Активісти проаналізували декларації усіх міських обранців і виявили трьох безхатьків, інформує WestNews з посиланням на КОЛОНА.

Нагадаємо, що відповідно до роз’яснень НАЗК декларанти, якими в тому числі є депутати, мають декларувати майно, яким користуються, навіть у випадки, якщо воно  належить не їм.

Депутат від “Української народної партії” Галина Куницька немає житлової площі у декларації. Але в електронному документів зазначена земельна ділянка, якою володіє депутатка.  Куницька також є директором школи у селі Хриплин. Журналістам обраниця повідомила, що проживає у будинку дідуся, а власного немає.  Також Куницька сказала, що не знала про необхідність декларувати будинок родичів, у якому живе – наступного року пообіцяла внести його у декларацію.

Другим депутатом без житла є керівник фракції “УКРОП” у Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник. Депутат на даний час одружений та виховує двох дітей, проте жодної інформації про квартири чи будинки у його декларації не зазначено. Журналістам депутат пояснив, що напевно неправильно зрозумів, які відомості потрібно вносити у декларацію. Проживає депутат у будинку, який належить сестрі, котра його отримала у спадок від батьків.

Третій без житла депутат в Івано-Франківську від партії “Свобода” Маріанна Продан. Депутатка разом із дочкою не мають житла відповідно до електронної декларації. У коментарях депутатка пояснила, що проживає у мами на квартирі. Власне через це і не декларувала її. Депутатка зазначила, що перед декларуванням консультувалась і їй сказали, що квартиру можна не декларувати. Відповідно, зважаючи на це, депутатка не задекларувала квартиру мами, в які проживає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Новий очільник для Косівської РДА: що та скільки декларує Віталій Кічеряк

Загрузка...

Comments are closed.