WestNews.com.ua

Білі гриби на Центральному ринку: як обрати найкращі

28.01.2020, 18:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Цього року особливого врожаю білих грибів не було, але зробити запаси на зиму все ж можна. На франківському Центральному ринку можна придбати ці смаколики, але на що звернути особливу увагу?

Привозять їх здебільшого з гірських районів – Богородчанського, Косівського, Рожнятівського та Яремче, пишуть на сайті.

У різних продавців – різні ціни. Якщо Вам не потрібно багато грибів, то можна взяти стограмову «в’язочку». Таке смачне задоволення коштуватиме 40-70 гривень.

Продавці кажуть, що оскільки грибний сезон минулого літа був скупим, то відповідно цієї зими вони трішки подорожчали. Відтак, прикарпатці купляють їх здебільшого на свята.

«При виборі білих грибів варто звертати увагу на їхній колір. Вони мають бути приблизно одного кольору, без явних темних плям», – радить продавчиня Оксана.

Щодо якості грибів можна не хвилюватись. Усі продукти, якими торгують на Центральному ринку, обов’язково фахівці перевіряють у Державній ветеринарній лабораторії, яка працює в структурі Центрального ринку. У разі виявлення неякісних екземплярів, лабораторія вилучає з продажу всю партію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тисменицька брама: що все ж таки розкопали дослідники? ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X