WestNews.com.ua

Білорусь офіційно заборонила в’їзд з України і ще трьох країн

29.10.2020, 19:13  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Білорусь тимчасово обмежила в’їзд на свою територію з України, Польщі, Литви і Латвії.

Від білоруських прикордонників надійшли повідомлення про це. Скасування пропуску починає діяти з 18 години за мінським часом з сьогоднішнього дня, інформує УП.

Ситуацію вони пояснюють недопущенням поширення коронавірусу на територію Білорусі.

Під обмеження не підпадають тільки 3 категорії: люди, які в’їжджають за дипломатичними чи службовими паспортами, водії вантажних транспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення та члени поїздних бригад.

“У зв’язку зі сформованою епідемічною обстановкою в суміжних країнах Білорусь тимчасово обмежує в’їзд на свою територію через наземні пункти пропуску окремих категорій фізичних осіб з Латвії, Литви, Польщі та України”.

Згідно із роз’ясненнями, під обмеження не підпадають: дипломати, водії транспортних засобів, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень; члени поїзних і локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення. В Держприкордонслужбі “Українській правді” підтвердили обмеження в’їзду з боку Білорусі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Снятинщині відбулися спільні навчання рятувальних служб. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X