Більше 50-ти тисяч прикарпатців оформили ID-картки у 2019 році

19.01.2020, 19:47  |  Автор:   Хромей Зоряна

У 2019 році в Івано-Франківській області громадяни України оформили 56623 національні паспорти у вигляді ID- картки. Роком раніше було оформлено 45932 паспорти громадянина України.

Таку інформацію надала Міграційна служба Івано-Франківської області.

“Звертаємо увагу на те, що першу ID- картку можна оформити у підрозділі міграційної служби чи ЦНАП виключно за місцем реєстрації”, – інформують працівники.

Нагадаємо, перший паспорт громадянина України (ID-картка) оформляється протягом місяця після досягнення  14 років (безкоштовно).

Уже після 14 років ID-картка є необхідним документом для оформлення закордонного паспорта, реєстрації на ЗНО та у будь-яких інших випадках, коли треба посвідчити особу і підтвердити громадянство України.

Оформлення документа аж до моменту його отримання. Термін оформлення першої ID-картки – 20 робочих днів; перший паспорт, оформлений у 14 років, має термін дії 4 роки.

Оформити ID-картку можна у підрозділі ДМС або ЦНАП за місцем реєстрації. Чат-боти ДМС у Viber і Telegram (прямі переходи тут https://dmsu.gov.ua/services.html) нададуть вам індивідуальний перелік необхідних документів, допоможуть записатися в електронну чергу, а в подальшому – стежити за станом.
Важливо:
– написання у паспорті прізвища та імені латиницею можна перевірити онлайн за допомогою сервісу ДМС “Транслітерація” https://bit.ly/30i5lrp.

– у разі необхідності транслітерація прізвища та імені може бути виконана відповідно до їх написання у документах, раніше виданих на ім’я особи або її батьків– на підставі письмової заяви та документа, що підтверджує зазначений факт.

Світлина від Державна міграційна служба України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:З 1 липня біометричні паспорти та ID-картки подорожчають

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X