Більше семи тисяч прочан взяли участь у вечірніх богослужіння в Крилосі. ФОТО

Як повідомляло видання WestNews, вчора, 5 серпня, у Крилосі розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща.

24

По завершенню Молебня до Богородиці, походу до княжої криниці та освячення води для паломників, біля Успенського Собору Велику Вечірню з Литією очолив Владика Йосафат Мощич. Спільно з Єпископом-помічником Івано-Франківським молились отці Духовної Семінарії та отці Василіяни.

У часі вечірні відбулось урочисте винесення Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, до якої всі вірні протягом ночі зможуть занести щирі благання, просячи у Пресвятої Богородиці опіки та заступництва.

«Це місце є святим, і через Галицьку чудотворну ікону Матері Божої відбулося багато зцілень, тому приходьмо сюди частіше, і не тільки під час прощі», – наголосив Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат після спільної молитви.

В загальному у вечірніх Богослужіннях взяло участь більше 7 тисяч людей, а в завтрашній день Давній Галич очікує прибуття більше 50 тисяч паломників.

Далі, згідно програми прощі, паломники мали нагоду почути науку про історію ікони, опісля продовжилися нічні чування, які проводила Івано-Франківська Духовна Семінарія.

По завершенню нічних чувань відбулася Євангелізаційно-мистецька програма для молоді поблизу місцевої школи.

Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архієрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цікаві події на вихідні: Патріарша проща, велопарад дівчат та Sport Fest IF

Загрузка...

Comments are closed.