WestNews.com.ua

Більшу частину пацієнтів вже виписали: статистика захворювання на COVID-19 в Івано-Франківську

08.07.2020, 17:11  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, восьмого липня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів традиційний прямий ефір на своїй фейсбук-сторінці. Де, зокрема, повідомив ситуацію із захворюваністю на коронавірус в місті.

Станом на сьогодні, восьме липня, в місті підтверджено 855  у дорослих та 24 у дітей випадків захворювання.

“Вдалося більшу частину пацієнтів виписати, зараз 260 осіб у наших закладах – 171 в ЦМКЛ та 89 в МКЛ №1. За останню добу в центральну міську клінічну лікарню госпіталізували 7 осіб з підозрою на коронавірус. В реанімації зараз перебуває 6 осіб, на кисні 43. В Міську клінічну лікарню №1 госпіталізували двох пацієнтів з підозрою на коронавірус, в реанімації перебуває 5 пацієнтів, на кисні 22 осіб. В обласній інфекційній лікарні перебуває зараз 59 дорослих та 11 дітей міста з коронавірусом. І в легеневому диспансері зараз 17 жителів міста з коронавірусом”, – розповідає мер Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус на Прикарпатті: кількість нових випадків різко зросла

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X