Біля сміттєвих баків на вулиці міста франківець знайшов патрони

Іванофранківець здав у поліцію набої в кількості 51 шт., а саме 12 набоїв від пістолета ПМ , 5- набоїв від пістолета ТТ та 34 – від автомата АК-47. Про це повідомляє Сектор комунікації Головного управління Національної поліції у Івано-Франківській області, пише WestNews

Чоловік розповів, що знайшов їх біля сміттєвих баків на одній із вулиць міста.Для початку забрав їх додому, а потім вирішив віднести небезпечну знахідку до поліції.  Вилучені патрони правоохоронці направили в дослідний центр для проведення експертизи.

патрон

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудового розслідуваннязгідно ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зізброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Працівники поліції нагадують мешканцям краю, що відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно здала органам владизброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої,звільняється від кримінальної відповідальності. Тож, аби уберегти себе відпокарання та уникнути небезпеки необхідно добровільно здати зброю та боєприпаси до найближчого відділу поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:За крадіжку на суму 50 гривень хлопець може потрапити у в’язницю на 6 років

Коментарі:

Comments are closed.