Бити владу треба постійно, – Ярош. ВІДЕО

Українські чиновники повинні постійно відчувати тиск суспільства.

Про це сказав народний депутат Дмитро Ярош в інтерв’ю журналу “Країна“, передає WestNews.

“Бити владу треба постійно, давити на неї регулярно. Бо влада ніколи не буває хорошою. Вона завжди повинна відчувати на горлянці міцну хватку народу. Як тільки щось не те — здавили і прибрали її нафіг із історичного шляху. Хай інші займаються — ведуть українську націю до світлого майбутнього”, – сказав Ярош.

При цьому він виділив позитивні моменти роботи нинішнього керівництва країни.

“Коли прийшла постмайданна влада, на балансі нашої держави було десь 160 тисяч гривень. Казна була абсолютно порожня. Треба було з нічого пробувати щось ліпити. Можна зрозуміти і Порошенка, і Турчинова, і Яценюка — вони змогли втримати ситуацію. Ми державу не втратили. У цьому є безумовний плюс”, – зазначив Ярош.

Він також виділив зростання рівня боєздатності Збройних сил, підвищення мінімальної зарплати, впровадження децентралізації. Депутат відзначив рівень роботи Служби безпеки України, яка в умовах війни здатна попереджати теракти.

“Подивіться, наскільки віртуозно влада зіграла з Мінськом. У мене з самого початку було дуже негативне ставлення до будь-яких Мінських переговорів. Хоча об’єктивно відчував необхідність якоїсь дипломатичної паузи, яка б дала нам можливість перегрупувати сили на фронті. За рахунок переговорів вони це зробили. Ми побачили останні заяви, що вже вибори на Донбасі не обговорюються”, – сказав політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогі костюми та магазини: активісти розповіли, що знайшли у деклараціях прикарпатських депутатів. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.