Бійців “Івано-Франківська” судять за затримання на блокпосту п’яних співробітників СБУ і воєнкомів

Співробітники СБУ і Первомайського військкомату в цивільному одязі і на цивільному автомобілі “Тойота Кемрі” намагалися проїхати через блокпост на в’їзді в Маріуполь з боку Мелекіно.

Документи пред’являти відмовилися, представившись військовими і СБУ-шниками при виконанні, тому їм за процедурою було поставлено питання: “Пароль?”. Сидівший за кермом п’яний майор СБУ В’ячеслав Кравченко озвучив старий пароль, повідомляє WestNews із посиланням на infokava.com. 

Після цього бійці батальйону “Івано-Франківськ”, що чергували на блокпосту, захотіли, щоб всі вийшли з автомобіля. Майор Кравченко вийшов з пістолетом ПМ, який демонстративно зняв з запобіжника.

Далі бійці “Івано-Франківська” теж діяли за інструкцією – спочатку чергу в повітря, а потім СБУ-шники і співробітники військкомату по разу вдарилися об асфальт, та так і лежали до прибуття опергрупи. Зброю у них відібрали.

Все сталося ввечері 14 жовтня, в День захисника України, що пояснює п’яних СБУ-шників і воєнкомів. А зараз СБУ намагається пресувати бійців за перевищення повноважень, відкриті кримінальні виробництва, почався суд.

Мабуть, в СБУ не можуть пробачити фразу, кинуту їм при затриманні – “Ви не боги”. Чергове засідання суду заплановано на 6 грудня.

Читайте також: Рада дозволила звільнятися військовим-контрактникам.

Загрузка...

Comments are closed.