WestNews.com.ua

“Біжать всі”: в Івано-Франківську відбувається масштабний Півмарафон. ФОТО

22.09.2019, 12:20  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 22 вересня, у Івано-Франківську відбувся “FRANKIVSK HALF MARATHONE ’19 “Біжать всі”.  Півмарафон в нашому місті відбувається не вперше і з кожним роком кількість учасниць та учасників невпинно зростає. З’являються нові формати та інші цікаві події, пов’язані зі здоровим способом життя, а особливо – бігом.

У багатьох мешканців Івано-Франківська недільний ранок почався не як зазвичай: із кави, сніданку, розмов з рідним, літургії, чи інших планів, а з підготовки на одну з найочікуваніших подій місяця!  Команда організаторів півмарафону чітко показує як можна поєднати, спорт, цікаві маршрути, відпочинок і нестандартно провести недільний ранок.

Цьогоріч змагання відбувалися за такими категоріями: 

Благодійний забіг- 2 км.

  • 5км – оптимальна дистанція для початківця, який планує рухатись в спорті далі і хоче спробувати свої сили.
  • 10км – чудовий вибір для любителів бігу, які відчувають в собі сили зробити серйозний крок до подолання дистанції півмарафону наступного року.
  • 21км – для досвідчених бігунів, які ретельно готуються до забігу та колекціонерів підкорення півмарафонських дистанцій у цікавих містах всього світу.

Для дітей віком до 14 років організовано 3 безкоштовні забіги в різних вікових категоріях  на відстань – 1000м, 500м, 100м.

Групові забіги: Естафета (3 х 5 км + 6,097 км) – улюблений багатьма бігунами вид командних змагань!

Корпоративний забіг (3 х 5 км + 6,097 км) – можливість для найкращого тімбілдингу для фірм та організацій, зміцнення дружніх стосунків в колективі та іміджу соціально відповідальної компанії, що підтримує ідею здорового способу життя.

WestNews поспілкувалися з однією із команд корпоративного забігу.

Розкажіть свої враження від події та від бігу.

Це фантастично! Неймовірна подія! Стартувала я дуже добре, коли бігла третій кілометр відчула трішки виснаження, а пізніше у мене ніби друге дихання відкрилося. І та атмосфера, коли всі разом біжать, усміхаються. Відчувається згуртованість, дивишся на Франківськ по іншому і це відкриває нові враження.

Як давно ви бігаєте? 

Я за здоровий спосіб життя та активний відпочинок. З дитинства займаюся спортом, зокрема легкою атлетикою. Було так, що між бігом робила перерви, а зараз останні півроку бігаю після роботи та на вихідних. Для мене біг – це як отримати ще один заряд енергії. Я задоволена результатом команди!

Чому вирішили взяти участь у півмарафоні і саме в категорії “Корпоративний забіг”?

Наша команда “WOOO AGENCY” любить активний відпочинок. Багато хто з нас бігає, ми часто збираємося на спільні тренування і думаємо як поєднати здоровий відпочинок та наші проекти.  Адже ми рекламна агенція і розуміємо важливість соціальної відповідальності! Тим більше такі події згуртовують, надихають та мотивують! Немає кращого, ніж працювати у чудовому колективі, де всі “на одній хвилі”. Прийшов СЕО агенції – Дмитро Мельникович і запропонував нам взяти участь, а ми як справжня комада підтримали його ініціативу. Наша команда на цю подію – це четверо людей: Дмитро Мельникович, Віталій Тарзиманов, Юлія Сухобока і я – Вікторія Остафійчук. Інші прийшли нас підтримати і це тішить! Відчуваєш ніби одна команда, ніби одна сім’я!

Чи ще будете брати участь у таких чи схожий заходах? 

Звичайно! Це важливо і круто! Ті емоції, коли бачиш скільки людей за спорт, за здоровий спосіб життя, за усвідомлення життя. Хочеться робити більше, досягати більше!

Хотіли б щось побажати нашим читачам?

Працюйте над собою і набирайтесь вражень у житті! Лише від вас залежить ваше життя і здоров’я, пам’ятайте про це!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 22 вересня – свята, іменини, прикмети, традиції, факти, день в історії

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X