Бізнес-сніданок з благодійними організаціями

13.06.2019, 15:27  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 13 червня, в рамках  вже традиційних «Бізнес-сніданків» відбулася зустріч міського голови з благодійними та громадськими організаціями, пише West News.

Темою для обговорення стали безхатьки, прохачі та ті, хто потребує допомоги.

Обговорили й основні проблеми та потреби організацій. Зокрема, благодійники звернули увагу на потребу збільшення площ приміщень для організації благодійних обідів для потребуючих.

Для того щоб об’єднати небайдужих заради спільної справи, та знайти нових волонтерів, домовились про створення групи в Facebook. Також там будуть розміщувати звітну інформацію про проведену роботу, наголошувати на потребах, шукати спільного вирішення важливих проблем.

До слова, зараз організації планують щороку організовувати масштабні заходи, до яких просять залучатися місцевий бізнес та владу.

Наприкінці зустрічі міський голова Руслан Марцінків подякував усім присутнім за участь в обговоренні та за роботу, якою займаються організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер привітав франківчанку зі 100-літнім ювілеєм.ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X