WestNews.com.ua

Бізнес у монастирі: як на Прикарпатті монахині реалізовують стартапи. ВІДЕО

17.10.2018, 10:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Десять сестер, які живуть у Гошівському жіночому монастирі на Прикарпатті навчилися маркетингу та реалізують стартапи – щоби заробити на дитячі табори та інші соціальні проекти.

Першим стартапом для черниць стали шампіньйони, далі були сонячні колектори та макаронний цех, інформує WestNews. Третину сестри передають на добрі справи, організовують для дітей табори, приймають на реабілітацію сім’ї учасників АТО та фінансово підтримують малозабезпечені родини. Щодвамісяці сестри збирають урожай грибів. Камера — стерильна, і до неї не можна заходити без відповідного взуття чи маски. Якщо нехтувати правилами, то всередину може потрапити інфекція і це може зіпсувати збір.

Детальніше у сюжеті “Факти ICTV”:

До слова, на Прикарпатті чоловік запустив ферму з вирощування равликів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Священник з Прикарпаття подарував Папі Римському гуцульський кептарик. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X