БК “Франківськ-ПНУ” завершує рік двома важливими перемогами. ФОТО

23.12.2018, 20:59  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Жіночий баскетбольний клуб “Франківськ-ПНУ” 22-23 грудня провів два домашні поєдинки в рамках чемпіонату України серед команд Суперліги, інформує WestNews.

У першій зустрічі проти БК “Рівне” господарки діяли активніше і відірвалися на сім очок, але ще до завершення першої чверті підопічні Валерія Жартуна не лише вирівняли гру, а й вийшли вперед 26:22. Після цього гра йшла очко в очко. На перерву гості пішли з три очковим відривом 46:43.

У другій половині значних змін у малюнку гри обох команд також не відбулося. Суперники діяли вкрай непоступливо і організовано. В кінцівці гри дався взнаки більший досвід зірок Франківська Огороднікової та Білоцерковської.

Остання взагалі провела на паркеті 40 ігрових хвилин. Хоч найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Шматова з Рівного (24 очка), Білоцерківська і Огороднікова оформили по дабл-даблу: 20оч+10пб і 16оч+14пб відповідно.

У другій грі, яка відбулася 23 грудня, Вінниця вела боротьбу з господарками протягом усього матчу. Так, вийшовши вперед у першій чверті, далі підопічним Олександра Підлужняка доводилося майже увесь час бути в ролі наздоганяючи. Але! Ще на екваторі останньої чверті Франківськ після кидків Мбайє і Огороднікової двічі фіксував перевагу на рівні +8.

Тим не менш, на останній хвилині гості змогли відновити рівновагу. З лінії штрафних не схибила Гаїв. Вона ж за кілька секунд ледь не закинула з-за дуги, але три очковий кидок мети не досяг, натомість досвідчена Білоцерківська не схибила 63:61.

Гравець Франківська Огороднікова оформила дабл-дабл (18оч+11пб). Команда з Прикарпаття довела переможну серію до трьох матчів. Лише у неї та Київ-Баскета по 2 поразки у пасиві.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.