WestNews.com.ua

Богородчанський район увійде у склад Івано-Франківського

15.07.2020, 18:56  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 15 липня, відбулось засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Під час комісії розглядали питання про приєднання Богородчанського району до Франківського і як результат – профільний комітет проголосував “за”.

“Профільний Комітет ВР підтримав ініціативу і консолідоване рішення районної ради, сільських, селищних і ОТГ рад про входження Богородчанського району до складу нового району з центром в Івано- Франківську!!!”, – написав Михайло Головчук.

А згодом комітет Верховної Ради підтримав поправку народних депутатів і відніс Богородчанський район до Івано-Франківського.

“Богородчанський район у складі Івано – Франківського району! Таку приємну новину щойно повідомив народний депутат України Олександр Матусевич”, – написала Ганна Вітюк-Маслій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці Прикарпаття можуть вночі спостерігати падіння комети Neowise. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X