Букмекерська контора Фонбет
3.0

Букмекерська контора Фонбет

Дата публикации: 13.01.2022
Дата оновлення: 18.03.2022
Главная » 🔺 (FONBET) ⚡️
Плюсы
 • широкий вибір ставок;
 • налаштований розділ Спорт;
 • наявність чотирьох функціональних програм;
 • якісна робота служби підтримки;
 • надійність у фінансах;
 • функціональний розділ статистики;
 • велика кількість прямих трансляцій.
Минусы
 • висока маржа на кіберспорт;
 • сайт іноді «гальмує». 

«Фонбет»рейтингова букмекерська контора в CНГ. Офіси компанії працюють у 700 містах Росії. Беттори ставлять і онлайн, і в касах. Клієнтів залучають високі коефіцієнти та надійність у виплатах. Докладніше про компанію ви дізнаєтесь з огляду букмекерської контори Fonbet.

 

 

🔺 ТОВ «Ф.О.Н.» 🔻
🔹 Тип Товариство з обмеженою відповідальністю
🕑 Рік 1994
✔️ Розташування Москва , Росія
🃏 Ключові фігури Олександр Парамонов (генеральний директор)
Максим Кірюхін (голова ради директорів)
💲 Галузь гральний бізнес
⚽️ Продукція ставки на спорт
💸 Оборот 52,19 млрд руб. (2020)
💸 Чистий прибуток 23,3 млрд руб. (2020)
🚹 Кількість співробітників 6 000
🌐 Сайт fonbet.ru

Історія букмекерської контори Фонбет

Букмекерська компанія «Фонбет» з’явилася в 1994 році. Оператор одразу залучив до себе клієнтів найвигіднішими умовами для ставок. З огляду на малу конкуренцію на той час, зробити це було не так складно.

Перші ставки онлайн клієнти Fonbet.ru зробили в 2016 році. Після зміни законодавства про букмекерський бізнес змінилася ліцензія та умови роботи компаній. БК Фонбет легалізувалася за новим законодавством серед перших. Fonbet є партнером Єдиного ЦУПЗ.

З цього моменту беттори компанії реєструють угоди в касах компанії та на сайті. Раніше працювала ще міжнародна ( синя версія Фонбет ), а тепер залишився лише червоний сайт у російській доменній зоні.

Реєстрація в БК Фонбет

На офіційному сайті «Фонбет» беттор проходить стандартну процедуру реєстрації. Клацаємо за посиланням у правому верхньому кутку — з’явиться така форма:

1реєстрація

Беттор вводить ім’я, номер телефону, електронну адресу та вигадує пароль. Якщо вдалося дістати промокод Fonbet, то прописує його. Надалі можна розраховувати на привабливі бонуси та акції.

На другому етапі клієнт прописує у спеціальному полі код, отриманий у повідомленні СМС, та вводить пароль:

1пароль

Наступний етап реєстрації — створення облікового запису на сайті ЄЦУПС. Кожен клієнт букмекерської контори Фонбет прив’язує особисті відомості до профілю в ЄЦУПС, реєстрація на сайті Єдиного центру обліку переказу ставок – обов’язкова процедура, без цього не можна поповнювати баланс та виводити гроші на картку чи електронний гаманець:

1ЄЦУПС: реєстрація

Гравцю слід вказати ту саму адресу електронної пошти та номер телефону, які використовувалися під час реєстрації на сайті букмекера. Далі на телефон гравця прийде код із підтвердженням, який потрібно ввести у відповідне поле. Після цього треба додати до ЄЦУПС букмекера Fonbet, і на цьому реєстрація та авторизація на сайті завершиться:

2ЄЦУПС: завершення реєстрації

Для підтвердження особистих даних усі клієнти » Фонбет » проходять обов’язкову процедуру ідентифікації.

Як пройти ідентифікацію у Фонбет

Верифікація особи виконується у касі підприємства. Людина звертається до оператора, пред’являючи паспорт громадянина РФ чи іншої країни. В іноземців вимагають ще міграційну картку чи інший документ, який підтверджує право жити у Росії.

Беттор отримує картку клієнта Fonbet, якщо інформація, зазначена у реєстраційній формі, збігається з паспортними даними. За допомогою картки клієнта реєструються угоди у ставкоматах Fonbet. З цього моменту прізвище та ім’я беттора вносяться до бази компанії — стають доступні фінансові операції та парі на події у лінії букмекерської контори.

У правилах «Фонбет» йдеться про спрощену ідентифікацію на сайті компанії. Ця опція доступна для клієнтів, які живуть у населеному пункті, де немає офісів Fonbet. Після проходження ідентифікації клієнт отримує доступ до послуг букмекерської компанії.

За правилами БК, кожен клієнт може розірвати угоду з компанією. Для цього потрібно написати заяву до адміністрації:

1самовиключення

Після анулювання договору можна створити новий обліковий запис на сайті або в касі букмекера. Цей момент вказано у правилах. Букмекер може відмовити клієнтові у створенні нового особистого кабінету.

Вхід у особистий кабінет Фонбет

Клієнтам букмекерської контори «Фонбет» доступні варіанти авторизації. Клацаємо на кнопку «Вхід» та заповнюємо форму:

1особистий кабінет

Вхід здійснюється за номером телефону, номером рахунку або електронною поштою. Введіть пароль або скористайтеся опцією відновлення, якщо забули. Активується діалогове вікно:

1Відновлення паролю

Пароль відновлюється за номером телефону або за допомогою електронної пошти. Беттор прийде повідомлення з кодом, який вводиться в спеціальне поле. Після цього скидається старий пароль, а беттор прописує новий та авторизується на сайті.

Бонус за реєстрацію

Новим клієнтам БК «Фонбет» доступний вітальний бонус. Під час реєстрації кожен бачить значок у вигляді подарунка. Можна погодитись з умовами букмекера та отримати вітальний бонус від Fonbet. Хто не хоче – відмовляється від пропозиції.

1бонус

Гравець поповнює баланс на мінімальну суму 500 рублів, щоб отримати доступ до бонусу. Після цього беттор отримує безкоштовні ставки ( фрібет ) на суму, рівну першому депозиту. Максимальний розмір безкоштовних ставок становить 15 тисяч рублів, якщо гравець ставить на сайті і з мобільного додатка та 10 тисяч для бетторів, які укладають парі в касах.

Ряд умов щодо відіграшу фрібетів букмекерської контори:

 1. Клієнти, які створили аккаунт на сайті та в додатку, повинні поставити на суму, яка в десять разів перевищує стартовий депозит;
 2. Гравці, які зареєстровані в касі, ставлять стартовий депозит п’ять разів;
 3. У залік йдуть усі ставки з коефіцієнтом від 1,5 та вище. Повернення не рахуються;
 4. Термін акції — 30 днів з моменту отримання фрібету;
 5. Якщо гравець ставить на протилежні наслідки однієї події, то в залік йде перша ставка;

Якщо беттор виконує всі умови щодо відіграшу вітального бонусу, то отримує фрібет на суму депозиту. Поставити бонус можна на події з максимальним коефіцієнтом 3,5.

Офіційний сайт Фонбет

На офіційному сайті букмекера Fonbet.ru є всі інструменти для повноцінного беттінг.

1Головна сторінка

У головному меню бачимо стандартні розділи:

 • Лінія;
 • Лайв парі;
 • Акції;
 • Кіберспорт;
 • Програми;
 • наші клуби;
 • Статистика;
 • Результати;
 • Прогнози.

Мовні версії. На сайті букмекера доступні дві мовні версії – російська та англійська. Перемикач версій виготовлений у вигляді прапорів:

1мови

Прогнози . У розділі «Прогнози» на сайті букмекера «Фонбет» публікуються прогнози бетторів на касові футбольні поєдинки. Інформація подається у розгорнутому вигляді, клієнти отримують корисні відомості для ставок:

1прогноз

На допомогу беттору . Корисний розділ, де розміщено інструкції. З їх допомогою клієнти дізнаються, як ідентифікуватися, як продати парі, як укладати угоди у ставкоматах:

1інструкції

Всі інструкції супроводжуються ілюстраціями, з яких легко зрозуміти, що до чого. Наприклад, беттор хоче дізнатися, як продати заклад. Він кликає за відповідним посиланням і отримує розгорнуту інструкцію з картинками:

1інструкції

Інформація зрозуміла, розбереться кожен, навіть новачок у Беттінг.

Правила . Правила БК подаються списком із гіперпосиланнями, які відкривають той чи інший розділ.

Лінія та коефіцієнти Фонбет: прематч та лайв

Букмекерська контора «Фонбет» має великий розпис ринками, яких немає в інших компаній. Переконаємося в цьому, і дізнаємося, які варіанти закладу є в розписах популярних дисциплін, яку маржу встановлює букмекер у прематчі та лайві.

Футбол

Проаналізуємо ставки на футбол, доступні в лінії букмекера. На прикладі матчу РПЛ дізнаємось, які ставки можуть зробити клієнти, визначимо маржу на деякі ринки та звернемо увагу на кількість ринків для матчів:

1Футбол

Букмекер пропонує від 730 до 790 маркетів. Відкриємо розпис до матчу «Ротор» — «Спартак»:

1Ротор-Спартак

Відзначимо фільтри для подій, розділи «Вибране» та «Показники команд». В останньому ставки на удари в ворота, офсайди, перекладини, кутові, жовті картки, аути і навіть відеоперегляди:

1показники команд

Наприклад, беттор хоче поставити на аути. Він кликає за відповідним посиланням і отримує наступний набір пропозицій:

1аути

Це не повний перелік ставок для аутів, є ще гонка до трьох, п’яти аутів та ставки на показники у таймах. Аналогічний обсяг пропозицій передбачено і для кутових, жовтих карток, ударів у ворота. За кількістю ставок на показники команд БК «Фонбет» випереджає конкурентів.

Проаналізуємо коефіцієнти на футбол у нашій букмекерській конторі. Виберемо три ринки в матчі «Ротор» – «Спартак»:

1коефіцієнти

Для аналізу ми вибрали ставки на результат матчу, на голи команд та на тотал 1,5. Коефіцієнти на П1, Х та Х2 склали 6,6; 4,1 та 1,53. Підставляємо в калькулятор маржі та отримуємо заробіток БК «Фонбет» 4,9%. Ставки у разі «Обидві заб’ють – так/ні» оцінюються коефіцієнтами 2,13 і 1,64. Тут комісія компанії дорівнює 7,92%. Коефіцієнти на тотал 1,5 у Fonbet 1,32 та 3,1 — комісія 8,02.

Візьмемо ще два ринки для аналізу – тотал 2,5 з коефіцієнтами 2,08 та 1,75 і тотал у першому таймі 0,5 з коефіцієнтами 1,4 та 2,7. На основному тоталі «Фонбет» заробляє 5,22%. На тоталі 0,5 для першого тайму комісія Fonbet становить 8,47%.

Як бачимо, навіть у межах одного розпису маржа букмекера «Фонбет» на футбол плаває в межах 5-8,5%. У середньому комісія на передматчеві футбольні ринки у компанії становить 6,5%. У лайві середня маржа компанії складає 7%.

Теніс

Проаналізуємо пропозиції Фонбет для ставок на теніс на прикладі турніру в США:

1теніс

Як бачимо, до 40 варіантів закладу запропоновано на тенісні поєдинки. Візьмемо для аналізу матч Циципас – Опелка:

1Циципас — Опелка

У порівнянні з футбольним розписом, тенісний помітно скромніший. У день гри немає ставок на другий сет, мало фор і тоталів за геймами, лише по три види:

1гейми

Проаналізуємо запропоновані коефіцієнти на теніс лінії букмекерської контори. Обрали такі ринки:

1ринки теніс

На перемогу в матчі «Фонбет» запропонував коефіцієнти 1,38 та 3,05. Підставляємо в калькулятор та отримуємо комісію 5,25%. На фору 2,5 букмекер запропонував коефіцієнти 2 та 1,8. Заробіток на цих ринках становив 5,5%. На тоталі геймів 22,5 компанія заробляє 8%.

Перевірили ще два ринки у цьому ж розписі – фори 1,5 та 3,5:

1фори

На фору 3,5 коефіцієнти склали 2,55 та 1,45. Тут заробіток букмекера Fonbet становив 8,18%. На форі 1,5 комісія виходить 8,24%. Бачимо такий самий підхід до формування розпису, як і на футбол. У середньому маржа Фонбет на теніс – 6%, у лайві – 7%.

Хокей

Букмекерська контора Фонбет завжди багато часу приділяє ставкам на хокей. Компанія співпрацює з Континентальною Хокейною Лігою та проводить на сайті акції, пов’язані з хокей. Дізнаємось, які можливості для ставок на цей зимовий вид спорту надає букмекер.

Для аналізу візьмемо лінію плей-офф НХЛ:

1хокей

Пропозицій для кожного матчу трохи менше 600. Відкриємо розпис для матчу «Бостон» — «Тампа»:

1НХЛ

Фіксуємо наявність ставок на всі періоди, тотали, фори та на голи. Перевіримо комісію на такі ринки:

1Бостон-Тампа

На П1, П2 та нічию коефіцієнти вийшли 2,4, 2,5 та 4,3. У разі комісія букмекера дорівнює 4,92%. На прохід у наступний етап компанія виставила коефіцієнти 1,8 та 2. Маржа на цих ринках 5,56%. Такий самий заробіток букмекерської контори «Фонбет» та на тоталі 5,5.

На хокей коефіцієнти у Fonbet вищі, ніж на футбол та теніс. У прематчі середня комісія становить 5%, а лайві – 5,5%.

Баскетбол

Оцінимо можливості для ставок на баскетбольні поєдинки у букмекера. Знову акцент зробимо на найпопулярнішій лізі – НБА.

1баскетбол

Кількість ставок для кожного матчу лише трохи перевищує 170. Відкриємо матч «Лейкерс» – «Портленд»:

1Лейкерс — Портленд

У матчі є розширений фільтр із ставками на матч, першу чверть, першу половину. Нижче розташувалися тотали, фори, індивідуальні тотали, результати. Перевіримо розділи з форами та тоталами:

1Лейкерс — Портленд

До десяти варіантів ставок із форами запропонував букмекер Fonbet. Тоталов така ж кількість:

1тотал окулярів

Є ще комбіновані ставки у форматі результат+ тотали:

1результат і тотал

Загалом баскетбольні розписи на сайті «Фонбет» наповнені пристойною кількістю ринків. Нехай не рекордними, але цілком гідними. Порахуємо маржу на деякі позиції в матчі «Лейкерс» — «Портленд»:

1маржа

На П1 та П2 коефіцієнти букмекера Fonbet склали 1,08 та 7,9. Заробіток тут дорівнює 5,25%. На тотал 218,5 коефіцієнти вийшли 1,65 та 2,1. Комісія на цей ринок становить 8,23%. На тоталі 224,5 Фонбет заробляє 8,42%. Знову фіксуємо той самий підхід до формування розпису, коли коефіцієнти на результати вищі, ніж на тотали та інші ринки. Середня маржа на баскетбол у прематчі 6,5%, у лайві – 7%.

Ставки на кіберспорт

Легальна в Росії компанія «Фонбет» пропонує гідну лінію для ставок на кіберспорт. Поставити можна на популярні комп’ютерні ігри:

 • Dota 2;
 • CS:GO;
 • League of Legend;
 • Overwatch.

Відкриваємо розпис та знайомимося з варіантами для ставок у БК «Фонбет»:

1кіберспорт

Залежно від популярності матчу кількість ринків на нього варіюється від чотирьох до 25. Більше можливостей для ставок на Dota 2 і CS:GO. Перевіримо коефіцієнти та дізнаємося про кількість пропозицій на один із поєдинків.

1розпис кіберспорт

На тотал карт 2,5 букмекер Fonbet виставив коефіцієнти 2,65 та 1,42. Маржа на цей ринок становила 8,16%. На форі 1,5 контора заробляє 8%. Приблизно така сама комісія на інші ринки з кіберспорту. Середня маржа у прематчі – 8%, у лайві – 9%.

Скасування ставки . Гравець може скасувати події, що їх набрав в ігровий купон. Потрібно клікнути по хрестику поруч із подією, щоб виключити з купона:

1відміна ставки

Результати та статистика

На офіційному сайті Fonbet відвідувачам пропонують вивчити результати поточних поєдинків. Фільтр зверху відсіює матчі за датою та видом спорту. Видно рахунок та інші показники — кутові, жовті картки, офсайди, удари в площину, відеоповтори:

1результати

При необхідності матчі можна сортувати за номером або за часом завершення.

Ознайомитися зі статистикою на «Фонбет» можна у відповідному розділі: вибираємо вид спорту, турнір та отримуємо інформацію:

1статистика

Відображається історія особистих зустрічей, календар, статистика суддівства. Для кожного арбітра подаються такі дані:

1графіки

Графіки відображають рух команд турів у турнірній таблиці — легко визначити, в якій формі перебуває колектив:

1графіки

Бонуси та акції Фонбет

У розділі «Акції» на сайті букмекера завжди є бонуси та цікаві пропозиції. Крім вітального бонусу, клієнтам доступні наступні пропозиції:

 • Vip-привілеї;
 • Страхування експресу.

Vip-привілеї . Букмекер Fonbet допомагає клієнтам заробити кешбек за ставки. Залежно від рівня VIP беттор отримує від 7,5 до 12,5% від суми ставок. Три рівні VIP:

1програма лояльності

Якщо гравець поставив на місяць мінімум 5 млн рублів, то отримує рівень Silver та повернення 7,5% від угод. Максимальний рівень — Platinum оцінюється кешбеком в 12,5%, але для його отримання гравець повинен поставити протягом місяця 50 млн. рублів.

Страхування експресу . Для любителів ставити експресами букмекер «Фонбет» вигадав спеціальну акцію. Тепер страхуються експреси від шести та більше подій з мінімальним коефіцієнтом 1,6 для кожного. Якщо не зайде одна подія, то гравцеві повертаються усі гроші, витрачені на експрес-ставку у БК Fonbet.

Мобільна версія Фонбет

Клієнти БК Фонбет часто використовують телефон для ставок чи фінансових операцій. Інтерфейс мобільної версії букмекер стандартний. Творці включили основні меню – розпис, вхід у особистий кабінет, кнопки реєстрації:

1Мобільна версія

У верхньому лівому куті знаходиться функціональна кнопка. Натискаємо по ній, і отримуємо доступ до всіх інструментів — статистики, результатів, контактних даних, новин.

1меню

За швидкістю роботи мобільний сайт «Фонбет» відрізняється на краще. Беттори відзначають швидке відкриття сторінок та оперативну реєстрацію угод.

Мобільні програми Фонбет

На сайті букмекера доступні чотири програми для ставок:

 • Android;
 • IOS;
 • Windows;
 • MacOS.

Скористатися можна будь-яким із них. Заходимо в розділ «Додатки» і знаходимо всі посилання для скачування:

1програми

Android

За функціоналом програма Android нічим не відрізняється від сайту. Можна ставити, поповнювати рахунок, виводити гроші та переглядати прямі трансляції.

1Андроїд

Відзначимо вдалу подачу коефіцієнтів із чіткими шрифтами. Навпроти деяких матчів стоїть значок із прямою трансляцією. Клієнти з позитивним балансом можуть дивитися поєдинки у прямому ефірі.

Гравець кликає на кнопку відео, якщо треба отримати список усіх трансляцій:

1види спорту

Слідкувати за поєдинками можна у матч-центрі, де відображається онлайн статистика. У розділі з правилами гравець вивчає умови ставок та уточнює спірні моменти. Читання не викликає дискомфорту, адже інформація подається блоками та посиланнями.

Встановити Андроїд програми на телефон можна прямо на сайті. Клацаємо на кнопку та отримуємо доступ до інсталяційного файлу:

1установка

Два варіанти програми — планшетне та мобільне. Під час встановлення програми погодьтеся з використанням невідомих джерел.

IOS

Завантажити інсталяційний файл IOS можна в магазині App Store для iPhone, iPad та Apple Watch.

1ios

Програма IOS для «Фонбет» адаптована для пристроїв iPhone, iPad, Apple Watch. За функціоналом всі версії повторюють програму Android. У телефоні можна стежити за матчем та дивитися трансляцію:

1трансляція

Більшість клієнтів позитивно оцінюють програму IOS Fonbet для ставок.

Windows

Встановити програму для ставок з ПК можна, натиснувши на третю кнопку:

1windows

Після встановлення з’явиться головне меню:

1десктоп

Інтерфейс повторює зовнішній вигляд сайту «Фонбет» лише без реклами. Справа розташувався купон, куди беттор поміщає ринки для ставок, доступна опція «Вибране» та трансляції поєдинків у прямому ефірі.

Фінансові операції

Поповнювати баланс та виводити гроші клієнти букмекерської контори «Фонбет» можуть за допомогою популярних платіжних систем:

 • Банківські картки Visa, Mastercard, СВІТ;
 • Qiwi;
 • ЮMoney;
 • Мобільні платежі

Для розрахунків використається російський рубль. Мінімальна сума для поповнення – 10 рублів, максимальна – 550 тисяч. Комісія за транзакції не стягується. Якщо гравець запитує на виведення суми від 15 тисяч рублів, то податок виплачує букмекер. При виведенні менших сум податкове навантаження лягає на гравця. Виняток, якщо беттор протягом року вивів із ігрового рахунку менше 4 тисяч рублів.

Служба підтримки

Серед усіх легальних букмекерів Росії служба підтримки Fonbet відрізняється оперативними та змістовними відповідями. Задати запитання можна у чаті, електронною поштою, телефоном, у Телеграмі, Вайбері та соцмережах. Внизу є посилання на кожний канал зв’язку.

1служба підтримки

Відповіді операторів точні та вирішують проблему. На додаткові питання також відповідають розгорнуто та оперативно. Можна уточнити інформацію щодо податків, платіжних систем, додатків. Конструктивно відповідають оператори електронною поштою.

Думки клієнтів

Клієнти букмекерської контори «Фонбет» позитивно оцінюють ширину розпису та задоволені фінансовими операціями, а також відзначають кількість додаткових пропозицій та швидку виплату виграшів.

Клієнти позитивно оцінюють роботу служби підтримки Фонбет та наявність прямих трансляцій у достатньому обсязі.

Є зауваження щодо коефіцієнтів. Деякі гравці нарікають на високу маржу на кіберспорт та інші популярні дисципліни. Також не всіх тішить обов’язковий податок із виграшів.

Особливості букмекера

Серед головних переваг букмекерської компанії «Фонбет» виділимо благодійність.

Під час епідемії Covid-19 букмекерська контора Fonbet організувала благодійну акцію. Чималі кошти перераховуються лікарням та нужденним у допомозі:

1Фонбет

Ще одна корисна фішка «Фонбет» – розділ Спорт. На цій вкладці гравець може зібрати події прематч та лайв, на які хоче ставити та одночасно відслідковувати котирування на кілька матчів. На сторінці можна налаштувати вид відображення розпису, вибрати значення тоталів та фор, відібрати котирування для відстеження.

1можливості розділу Спорт

Порушення з боку гравців

Є низка обмежень для клієнтів БК «Фонбет», які зазначаються у правилах на сайті компанії. Нас зацікавило правило, за яким забороняється користуватися персональними ПК та мобільними пристроями, коли ставиш у ППС:

1правила

Букмекер заблокує обліковий запис гравця, якщо переконається, що беттор порушив правило. У цьому контексті варто замислитись про доцільність угод у касах «Фонбет».

Зважайте на заборону повторної реєстрації на сайті букмекера. У правилах зазначено можливість цієї дії лише за рішенням адміністрації контори:

1правила

Діє заборона використання чужих банківських карт щодо платежів. Такі операції анулюються організатором парі з поверненням грошей на рахунок власника:

1правила

Є заборона для ставок суддям, спортсменам, співробітникам клубів та зацікавленим особам від інших БК.

Висновки

Ми проаналізували пропозиції та функціонал букмекерської компанії «Фонбет», зазначивши позитивні та негативні сторони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *