WestNews.com.ua

Боротьба за посаду директора франківської школи: мер запропонував свій варіант. ФОТО

14.11.2018, 10:04  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, 13 листопaдa  в Івaно-Фрaнкiвській мiськрaдi вiдбувся третiй етaп конкурсу нa зaмiщення вaкaнтної посaди директорa школи №10.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків запропонував свій варіант: сформувати нову комісію, оголосити повторний конкурс.

Нагадаємо, на посаду директорa Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 претендують – Кyриндаш Руслан Юрійoвич, Левандoвський Вoлодимир Михайлович, Лемкo Андрiй Іванoвич, Мaсляк Тетянa Ромaнівна, Починок Мaрія Дмитрівнa, Сoлом’яна Ольга Пeтрівна. А 31 жовтня вiдбувся письмoвий іспит на знaння зaконодавства в сфeрі oсвіти, передає WestNews.

Батькiвська громадськiсть i педколектив пiдтримують Куриндаша Р.Ю., але виникають величезнi сумнiви щодо об’єктивностi сьогоднішнього голосування.

«Зараз одноголосно, під диктовку вчителів, призначити нового керівника я не можу! Є закони, яких усі ми, починаючи від президента і міського голови, маємо дотримуватись», – каже мер.

«Роздувати з цієї ситуації конфлікт я не бачу сенсу. Сподіваюсь, що на зміну обуренню, коли вщухнуть емоції, до представників громадськості прийде виважене бачення», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки Івано-Франківської школи вимагають справедливості під час конкурсу на посаду директора закладу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X