WestNews.com.ua

Бойовики “ЛНР” передали тіло загиблого воїна коломийської бригади. ФОТО

05.12.2018, 16:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews під час бойового зіткнення зник безвісти солдат Сергій Проданюк, бригади яка дислокується у Коломиї.

У Луганській області, на мосту через Сіверський Донець поблизу міста Щастя, відбулася передача українській стороні тіла загиблого військовослужбовця. Першими про це в середу, 5 грудня, повідомили інтернет-ресурси сепаратистів так званої “ЛНР”, оприлюднивши фото процедури. Факт передачі тіла українським військовим зі служби “Евакуація 200” “Новинарні” підтвердили в структурі ООС, інформує WestNews.

Як і в попередніх подібних випадках, посередниками в передачі тіла виступили представники громадської організацієї “Союз ветеранів Афганістану Луганщини”. При цьому були присутні також спостерігачі СММ ОБСЄ.

“Нами було передано тіло разом з особистими речами військовослужбовця української армії Проданюка представникам Міністерства оборони за проектом “Евакуація 200”, – розповів “афганець” Сергій Шонін.

“Передача відбулася, як завжди, на високому рівні. Була обопільна “тиша”, тому попередньо погодили, спустили [тіло до мосту у Щасті] та передали тіло і особисті речі представникам [України] для подальшої його передачі родичам і поховання”, – сказав Шонін у коментарі сепаратистському виданню “ЛИЦ”.

У коментарі “Новинарні” голова прес-центру ООС Леонід Матюхін спростував заяви бойовиків про те, нібито Проданюк був бійцем “української ДРГ”, яка ішла звільняти окуповане село Сокільники та підірвалася на “власному” мінному полі, втративши п’ять осіб лише убитими і вісім – пораненими.
За його словами, Сергій Проданюк один “зірвався й пішов воювати” за лінію зіткнення. “Він у жодному разі не зрадник”, – сказав Матюхін, додавши, що крім підриву, солдат 10-ї бригади зазнав поранень від стрілецької зброї.

Надалі сепаратистські ЗМІ опублікували фото загиблого українського воїна. 2 грудня вони заявили, що це убитий Сергій Проданюк.

Бойовики поширювали інформацію, нібито українська сторона не вживає заходів, щоб забрати тіло. Натомість у штабі ООС назвали ці закиди “пропагандою” та наголосили, що заходи для евакуації загиблого вживалися одразу.

Таким чином, солдат 10 огшбр Сергій Проданюк став дев’ятою бойовою втратою українських військ на Сході в листопаді.

До слова, Україна зазнала непоправної втрати на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В обіймах війни: прикарпатський боєць вцілів після тяжкого поранення. ФОТО

05.12.2018, 16:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X