“Будь-яка людина робить помилки”, – нардеп про призначення екс-регіонала заступником голови ОТГ Прикарпаття. ВІДЕО

На Снятинщині громада Заболотівської ОТГ обурена призначенням екс-регіонала Павла Книша на керівну посаду.

Нардеп Юрій Соловей підтримав кандидатуру чиновника часів Янукович, інформує WestNews.

“Будь-яка людина робить помилки. Я допускаю, що Павло був у “регіонах”. Але в “регіонах” не всі були погані люди. Я вам говорю, як воно є”, – сказав Юрій Соловей.

Відео звіту нардепа оприлюднив  у мережі голова Снятинської спілки учасників АТО Василь Жовтяк.

“В Україні четвертий рік війни, гинуть українські патріоти, цвіт нації, які могли б багато допомогти у розвитку нашої держави!!! І в цей нелегкий час в ОТГ Заболотова керівництво пропонує “регіоналу” Павлу Книшу посаду заступника голови, і ще й “радіє” цьому, при цьому не хоче слухати Захисників України!!! Ми захищаємо кордони України не тільки від зовнішнього ворога, але, повернувшись з війни, будемо захищати нашу країну від внутрішнього ворога!!! Хто як не ми, ті, що захищають Україну і український народ, має право розглядати кандидатів на ті чи інші посади і виявляти ЗРАДНИКІВ, ХАБАРНИКІВ, БРЕХУНІВ, ПЕРЕБІЖЧИКІВ і тих, хто тягне в болото Нашу прекрасну Україну!!!” – написав Жовтяк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто з нардепів від Івано-Франківщини підтримав закон щодо можливості військовим достроково розривати контракт

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.