Будинки-привиди Івано-Франківська: закинутий фурнітурний завод. ФОТО

2 517

Кожне місто має свої легенди та історії. Івано-Франківськ тут не став винятком. У циклі матеріалів “Будинки-привиди” ми хочемо показати Вам будівлі, у яких ще не так давно вирувало життя і які тепер стоять закинуті, напівзруйновані та моторошні.

Івано-франківський фурнітурний завод, що по вулиці Коновальця, запрацював у 1964 році. На той час це було одне із найбільших підприємств міста, яке забезпечувало роботою сотні людей.

IMG_9429

Десятиліттями у будівлі вирувало життя. Окрім виготовлення меблів, у їдальні заводу часто проводилися весілля та інші святкування.

Та настали 90-ті, і як це часто бувало в Україна, фурнітурний завод занепав і вже на початку 2000-их повністю припинив свою роботу. Відтоді будівля пустує.

IMG_9442

Зараз територія навколо колишнього заводу захаращена сміттям. У будівлі практично немає вікон – більшість або заґратовано, або перекрито дошками та уламками меблів.

IMG_9412

Будинок неначе мертвий – з коридорів потягає холодом, всередині немає нічого цілого. Про нечасту присутність людей нагадують лише графіті на стінах та купи пляшок з-під алкоголю.

IMG_9410

Ззовні на стінах красуються великі вивіски “Кафе” та “Меблі” – неначе привиди минулого, які невідомим способом потрапили у наш час.

IMG_9445

Колишній фурнітурний завод тепер годиться лише для одного – це прекрасна локація для зйомок фільму жахів.

Підготував Роман СТЕЛЬМАХ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинки-привиди Івано-Франківська: закинутий психдиспансер. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.

112 queries in 4,025 seconds.