WestNews.com.ua

Будинок, автомобіль та вісім земельних ділянок задекларував голова Старобогородчанської ОТГ

17.04.2019, 15:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Традиційно WestNews показує, як змінилися статки чиновників. За 2018 рік свою щорічну декларацію подав і голова Старобогородчанської ОТГ Ярослав Здерка.

Згідно декларації, з 2007 року посадовець має житловий будинок у Старих Богородчанах у спільній власності з дружиною Марією Гринів. Чоловік володіє вісьмома земельними ділянки у селах Скобичівка та Старі Богородчани Богородчанського району. Його дружина має дві землі площами 3 500 м2 та 2500 м2 в Старих Богородчанах.

Із 2005 року в Ярослава Здерки є автомобіль “ВАЗ 21150” того ж року випуску.

Крім того, за 2018 рік голова Старобогородчанської ОТГ отримав 219 197 гривень зарплати, 47 685 гривень пенсії, 2 гривні від ПАТ “Укртелеком” як дохід у вигляді неустойки, 2 005 гривень за надання в оренду майна. Також він отримав 600 гривень державної та соціальної матеріальної допомоги. Нагадаємо, за 2017 посадовець отримав 173 176 гривень зарплати.

Марія Гринів отримала 4 941 гривень допомоги по безробіттю, 36 207 гривень зарплати у Старобогородчанській сільській раді ОТГ і 3 500 гривень державної та соціальної матеріальної допомоги.

Слід зазначити, що інформація про грошові активи та цінні папери відсутня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Чотири квартири, два автомобілі: що задекларував голова Надвірнянської РДА та його дружина

Будинок, сарай, земельна ділянка: що декларує очільник Тисмениці Степан Сворак

Ні житла, ні транспорта, а готівки – 60 тисяч гривень: які статки задекларував мер Яремче

Ділянки, майже 400 тисяч гривень зарплати та кредити: що декларує міський голова Надвірної

Продані автівки, гараж і понад 1 млн грн готівкою: як за рік змінились статки голови Богородчанської РДА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X