Будівельний скандал: рятувальники не знають, хто руйнує будівлю по вул Національної Гвардії. ФОТО

Рятувальники НС ОДА в Івано-Франківській області не встановили власників та замовників руйнації будівлі за адресою вул. Національної Гвардії біля юридичного факультету.

30 січня 2017 р. о 16.54 на гарячу лінію Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області поступило повідомлення про те, що за адресою м. Івано-Франківськ вул. Національної Гвардії біля юридичного факультету проводиться руйнування будівлі.

Про руйнування будинків неодноразово заявляв Тарас Виноградник.

“Беззаконня продовжується ! Земельна ділянка у державній власності – призначення ” для обслуговування будівель та споруд освіти ” – в кінці листопада підписано розпорядження про зміну цільового призначення ( а чи змінено воно невідомо , чи є проект землеустрою – невідомо , чи затверджено на сесії – ні ).

Чи є розроблено проект – у віснику державних закупівель і в системі ” Prozzoro ” не знайшов , аналогічно на укладення договору на будівельні роботи – майно ж державне !
Чи є погодження з архітектурою , ДАБІ , – невідомо . Але точно цей факт можна віднести до книги ” Рекорди Гіннеса ” – за місяць часу зроблено все від першочергового звернення до заливки фундаменту ( ну мене зрозуміють ті хто пройшов митарства , щоб почати будівництво , кола пекла погоджень ) .

Одночасно знаю як реагує прокуратура на порушення Закону , на мої звернення , як депутата обласноі ради ( скоро буде рік ) і на активну позицію добробатів ( миттєво через один день ).

В місті дійсно ” беспредел ” і хаос !”, – зазначив Тарас Виноградник.

Як повідомили WestNews  в НС ОДА в Івано-Франківській області. До місця виклику направлено МОГ Івано-Франківського МВ в складі заступника начальника Івано-Франківського МВ та провідного інспектора Івано- Франківського МВ. По прибуттю до місця виклику було встановлено, що по вулиці Національної Гвардії здійснюється розбір нежитлової будівлі із залученням важкої техніки.

Працівників поліції на місці виклику не було. Власника будівлі та замовника робіт встановити не вдалося.

Коментарі:

Comments are closed.