WestNews.com.ua

Будівництво житлового будинку на Пасічній: до якого висновку дійшли мешканці та влада

05.07.2018, 14:47  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомляв WestNews, у приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулася перша зустріч створеної робочої групи для вирішення питання щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці Управління СБУ.

А перед зустріччю мешканці влаштували пікет. Зустріч провів заступник міського голови Івано-Франківська – Олексій Кайда. Також були присутні представники будівельної компанії «Вертикаль» та СБУ, інформує WestNews.

Після годинного обговорення мешканці та влада дійшли до таких висновків: 

– дано доручення Управлінню земельних ресурсів спільно з представниками громадськості зайнятися пошуком альтернативної земельної ділянки;

– підготувати звернення у Кабінет Міністрів аби розглянути можливість скасування постанови про будівництво будинку;

– при надходженні документів про початок будівельних робіт, громаду буде проінформовано;

– виїзд представників громади та забудовника на місце будівництва, щоб пересвідчитися, що відбувається на ділянці за огорожею.

Також мешканці вимагають, щоб забудовник зняв огорожу, аби вони могли контролювати будівельні роботи.

Нагадаємо, що 3 липня мешканці перекрили дорогу на вулиці Целевича. Міська влада так і не звернула на них увагу, тому вже наступного дня, 4 липня, вони перекрили дорогу на вулиці Галицька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неконтрольованість забудови міста переходить всі допустимі межі, – учасник акції проти будівництва на Пасічній

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у FacebookInstagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

05.07.2018, 14:47  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X