Бурштинська ТЕС сплатила до фондів охорони навколишнього середовища 106 млн гривень

26.06.2019, 14:07  |  Автор:   Власенко Власта

ДТЕК Бурштинська ТЕС – один із найбільших платників екологічного податку в Галицькому районі та Івано-Франківській області. Цьогоріч вона сплатила 106 млн гривень екологічного збору всіх рівнів, пише West News.

ДТЕК Енерго регулярно інвестує в покращення екологічного стану.

Зараз на Бурштинській ТЕС триває капітальний ремонт електрофільтра енергоблока №3. В графіку ремонтів передбачено оновлення електрофільтрів  решти енергоблоків методом середніх та поточних ремонтів. В результаті значно зменшаться викиди в повітря.

Щорічно ми вдосконалюємо систему контролю і моніторингу основних показників екологічної діяльності. Це дозволяє і дотримуватись нормативних дозвільних документів, що стосуються експлуатації енергетичного обладнання, і дійсно сприяти покращенню екологічного стану. Щокварталу проводимо контроль викидів забруднюючих речовин в атмосферу – золи, сірчистого ангідриду, оксиду азоту і оксиди вуглецю від кожного енергоблока. Пильнуємо, аби не було відхилень від нормативних значень, – каже начальник відділу екології Петро Савка.

Річна екологічна програма ДТЕК Бурштинська ТЕС цьогоріч склала 121 млн грн. Ці гроші вже виділили  на ремонти та заходи з охорони атмосферного повітря, раціонального використання водних та земельних ресурсів системи контролю і моніторингу.

До слова, ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Стали відомі проекти-переможці програми “Малі Ґранти Теплого Міста”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X