WestNews.com.ua

“Був нагляд, толку ніякого”: франківці обурені через поверховість новобудови на власній вулиці. ФОТО

09.10.2019, 11:34  |  Автор:   Менів Андрій

 

У середу, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбулася позачергова 31-ша сесія міської ради сьомого скликання.

Зокрема, на початку засідання розглянули звернення. Так, до міського голови та депутатів звернулися мешканці вулиці Дашевського. Кажуть, вже неодноразово зверталися до влади через забудову, інфомує WestNews.

Люди обурені, бо їхня вулиця без тротуранів, немає дитячого майданчика. Натомість, під будівництво виділено 30 сотих.

«Де будуть гратись діти? Де буде народ? Наш район забудовується, але не будується нових шкіл чи садочків. Забудівельник будує  10 поверхів, плюс технічний», – кажуть мешканці.

«За свій кошт ми будемо ремонтувати дорогу, там були здійснені роботи з облаштування заїзду», – зазначив депутат міської ради Сергій Палійчук.

«Спочатку будували 5 поверховий, потім 10-ти. Пане голово, був нагляд, толку ніякого. Ми хочемо, щоб служби вийшли і розібралися. Не говоріть в кабінетах», – обурені люди.

Руслан Марцінків відповів на це, що найближчої п’ятниці відбудеться зустріч, на якій очікується вирішення всіх проблемних питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчани спільними зусиллями відремонтували заїзд на вулиці Незалежності. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X