WestNews.com.ua

Бюрократія загрожує виконанню рішення суду по звільненню трьох гектарів державного лісу в Рибному

07.07.2020, 10:52  |  Автор:   Менів Андрій

Прокуратура Івано-Франківської області роками судиться Ігорем Халамендою щодо трьох гектарів лісу в урочищі «Рибне», поруч з Івано-Франківськом.

Проте сам Халаменда не спішить повертати лісгоспу привласнену землю. А виконання рішення суду, яке зобов’язує підприємця повернути ліс у власність держави, загрожує розтягнутися в часі через ланцюг бюрократичних процедур.

30 червня 2020 року Івано-Франківський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу адвокатів Ігора Халаменди.

З цього моменту вступило в законну силу рішення Тисменицького районного суду. Відтак, прокуратура Івано-Франківської області має усі законні підстави вимагати виконання рішення суду про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою ДП «Івано-Франківське лісове господарство» та залучати до цього виконавчу службу.

У п’ятницю, 3 липня представники прокуратури Івано-Франківської області розповіли представникам ЗМІ деталі щодо виконання рішення Тисменицького районного суду. Згідно з рішенням суду, Халаменда зобов’язаний демонтувати огорожу на землі, яка належить лісгоспу.

«Згідно з рішенням підприємець повинен усунути користування земельними ділянками лісогосподарського призначення та природозаповідного фонду, які розташовані у селі Рибне. Впродовж 5 днів після набрання законної сили цим рішення воно направляється до суду першої інстанції . Прокуратура готує запит про видачу виконавчого листа та скеровує в суд першої інстанції, які видають виконавчий лист. В подальшому ми вживаємо заходи для звернення цього виконавчого листа до виконання та далі вже робота виконавчої служби, які мають свій арсенал засобів, щоб дане рішення було виконано», – повідомили в прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

З’ясувалося, що станом на вечір понеділка, 6 липня, до Тисменицького районного суду запит із прокуратури досі не надійшов.

Щоб з’ясувати деталі  справи, редакція Ратуші звернулася до пресслужби Тисменицького районного  відділу державної виконавчої служби. Проте надавати коментарі вони відмовилися. Мовляв, не можуть коментувати виконання рішення, яке вони ще не отримували.

Тоді кореспондент Ратуші звернувся до Тисменицького районного суду. Як стало відомо, станом на сьогоднішній  вечір, 6 липня, до Тисменицького районного суду запит про видачу виконавчого листа досі не надійшов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласна прокуратура розповіла, хто буде виконувати рішення суду по землі в Рибному, яку привласнив Халаменда

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X