Час обирати: подружжя Марцінківих визначилися із сімейним лікарем. А Ви?

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з дружиною Оксаною підписали декларації з новим сімейним лікарем.

Відтепер подружжя обслуговуватиметься в міській поліклініці №5. Мер каже, що підписати декларацію було дуже просто, це забрало, від сили, 15 хвилин, повідоляє WestNews.

«Не зволікайте, адже деякі лікарі вже мають близько 1000 пацієнтів, з максимально допустимих 1800 для сімейного і 2000 для терапевта. Найкращі фахівці найшвидше вичерпують ліміт, тож поспішайте обрати лікаря», – наголошує Марцінків.

«Ви можете пристати на поради друзів, почитати відгуки про лікаря чи ж підписати декларацію зі своїм звичним терапевтом або педіатром. Територіального обмеження немає, головне, аби ви довіряли медику і вам зручно було з ним працювати. Найкраще визначитись до 1 липня», – каже він.

«Навіть мешканці сусідніх сіл можуть обслуговуватись у наших міських лікарів. Запрошую й таких, адже в Івано-Франківську близько 800 висококваліфікованих фахівців, з якими можна підписати декларацію», – додає міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інструкція, яку має знати кожен: стало відомо, як перевірити, чи ліки не підробка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.