“Чеч (Потік). Індивідуальні артикуляції”: Бакай, Джичка, Іздрик та інші

10 лютого в галереї «Zenko Gallery», що в Татарові, розпочалася експозиція «Чеч (потік). Індивідуальні артикуляції». Для виставки відібрали роботи 19-ох найцікавіших художників з Івано-Франківщини.

Актуальні художні пошуки та експерименти у Франківську, що тривають майже тридцять років, мало відомі поза межами міста. Окремі художники, час від часу, мають виставки в столиці чи інших містах країни та поза її межами, дехто з франківчан майже ніколи не виставлявся у рідному місті, але цього разу мова про інше.

Відсутність об’єднуючого знаменника для потенційних фігурантів проекту має слугувати меті виставки – показати індивідуальні мистецькі практики, створити цілісну експозицію, відібравши найвагоміше, найхарактерніше для кожного з авторів, щоб наочно побачити різноманітність світів.

До експозиції відібрано твори майже 20 художників різних поколінь. Час виконання, техніка виконання, розміри, тематика – різноманітні. Говоритимемо лишень про естетичний аспект і соціальні занурення у контекст.

Потік часу, як і води гірського потічка несуться невимовно швидко і незворотньо. Динаміка життя здається невблаганною. Вихоплювати миті, фіксувати те, що минає, або чого ще не було, – одна з радостей творчості. Осторонь від метушливих цивілізаційних шляхів, у Татарові, де все розчиняється в органічній монументальності природи, дивитись на чеч (потік), видається корисним та красивим.

Куратор проекту: Анатолій Звіжинський

Учасники виставки: Юрій Бакай, Юрій Боринець, Олег Воронко, Маріана Глинська, Сергій Григорян, Микола Джичка, Мирослав Король, Ростислав Котерлін, Юрій Іздрик, Володимир Мулик, Сергій Петлюк, Ігор Перекліта, Євген Самборський, Вадим Харабарук, Олекса Фурдіяк, Ярослав Яновський, Мирослав Яремак, VJ group Cube, Synchrodogs.

16487763_1323228634405326_5855773936303829628_o

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську будуть визначати кращі вина методом сліпої дегустації.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.