WestNews.com.ua

Чемпіонат Першої ліги не буде дограний за регламентом у повному вигляді

21.05.2020, 14:44  |  Автор:   Менів Андрій

Чемпіонат Першої ліги не буде дограний за регламентом у повному вигляді. Таке рішення було прийнято на Раді ліг ПФЛ, яке відбулося 21 травня на стадіоні “Оболонь Арена” в Києві.

Шість клубів проголосували «за», 8 – «проти», один «утримався», а представники ще одного клубу були відсутні на зборах.

Учаники Ради ліг не змогли вирішити, в якому вигляді необхідно завершити чемпіонат Першої ліги. ПФЛ звернеться до кожного з клубів із опитуванням щодо формату завершення змагань: провести міні-турнір за підвищення в класі у Favbet Лігу і за право залишитись у Першій лізі.

Також розглядаються варіанти залишити поточне турнірне становище команд або анулювати результати сезону 2019/20.

Прийняте рішення згодом буде направлено на виконком УАФ для затвердження. Натомість клуби Другої ліги прийняли рішення не догравати решту матчів чемпіонату.

Нагадаємо, що змагання у Першій і Другій лігах ПФЛ через карантин так і не поновилися після зимової перерви.

За інформацією Sport Arena

Василь ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ, президент МФК “Прикарпаття”:
– Ми не бачимо сенсу відновлювати чемпіонат. Для кого ми будемо грати – для порожніх трибун?. Якщо Прем’єр-лігу ще десь транслює телебачення, то у нас лише одну гру в турі показує XSPORT.

Немає сенсу ризикувати людьми. Ми можемо розпочати, а через тур-два закінчити. Зараз будь-яку область можуть закрити в будь-який момент. Ми ж бачимо, що коронавірус не йде на спад. І це ще без масового тестування.

Треба закінчувати в тому вигляді, який є наразі у турнірній таблиці – зі збереженням обміну між лігами, щоб все було чесно та прозоро. У таблиці заслужені результати – ніхто не скаже, що щось сфальсифіковано, чи хтось комусь щось заважав. Я розумію, що в деяких клубів амбіції перевершують. Але хто ж їм не давав грати?

Tribuna.com

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X