WestNews.com.ua

Через смерть жінки оголосили догани заступнику та керівнику Калуської ЦРЛ. ФОТО

02.06.2020, 19:49  |  Автор:   Менів Андрій

Через смерть жінки Ігор Матвійчук оголосив догани заступнику і керівнику Калуської ЦРЛ.

Нагадаємо, що 21 травня міський голова Калуша Ігор Матвійчук видав розпорядження №136 “Про створення комісії з розслідування дій медичного персоналу Калуської ЦРЛ щодо невиконання чи неналежного виконання останніми своїх обов’язків”.

За результатами розслідування комісія склала акт та надала його міському голові.

За недостатніcть дієвого контролю щодо виконання обов’язків медичного персоналу КНП “Калуська ЦРЛ”, що в цілому негативно позначилося на роботі установи, розпорядженням міського голови від 1 червня заступнику міського голови Наталії Табачук та гендиректору Калуської ЦРЛ Івану Красійчуку оголошені догани, інформують “Вікна”.

Міський голова доручив керівнику медичного закладу вжити всіх вичерпних адміністративних та організаційних заходів до осіб та керівників структурних підрозділів, які стали учасниками розслідуваного випадку.

Нагадаємо, 20 травня у Калуській ЦРЛ померла пацієнтка, 1952 року народження. Рідні обурені тим, що хвора жінка кілька годин просиділа в коридорі і їй не надали медичну допомогу, нарікають на халатність лікарів.

За словами медичного директора Калуської ЦРЛ Наталії Кінаш, 20 травня за направленням з поліклініки до приймального покою звернулася пацієнтка. Їй виставили пневмонію з підозрою на коронавірусну інфекцію. Після огляду було зроблено висновок про те, що жінка не потребує госпіталізації у відділення інтенсивної терапії.

Пацієнтка поїхала в райлікарню, проте її стан різко погіршився і вона одразу повернулася в ЦРЛ. Проте реанімаційні заходи результату не дали.

Лікарі не зняли з себе відповідальності. Наталія Кінаш зазначила, що в даному випадку було неправильно оцінено важкість стану пацієнтки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки хворих на COVID-19 в районах Прикарпаття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X