WestNews.com.ua

Чи будуть закривати церкви під час адаптивного карантину?

06.08.2020, 18:02  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що МОЗ не планує забороняти відвідування церков під час адаптивного карантину. 

Однак, раніше під час під час традиційної селекторної наради під головуванням президента України очільник МОЗ повідомив, що головною причиною зростання кількості хворих на Заході, особливо в селах, є богослужіння, інформує УП.

Оскільки час від часу у суспільстві обговорюється це питання журналіст під час брифінгу у Львові задав його очільнику МОЗ.

“Я навіть не знаю, як це коментувати. Яке закриття церков? Це вже хтось щось самостійно придумав… Звинувачень на адресу церков я ніколи не робив. У висновках епідеміологічних розслідувань зазначено, що посилення розповсюдження коронавірусу відбувається за рахунок транспорту. В деяких районах ми фіксуємо, що це відбувається під час богослужінь. Я сам зокрема є людиною, яка ходить в церкву, і теж інколи спостерігаю недотримання тих правил, які у нас встановленні.  Якщо є така проблематика в тому чи іншому храмі, її просто потрібно виправити”, –  зазначив Степанов.

Нагадаємо, за два місяці коломийські медики успішно пролікували майже сотню пацієнтів з підозрою на коронавірус

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франківщині визначили претендентів на відзначення найкращих медиків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X