WestNews.com.ua

Чи потрібна релігія в школах: у Франківську проведуть відкриту дискусію з представниками громади та різних релігійних конфесій

12.12.2019, 19:00  |  Автор:   Хромей Зоряна

Чи обов’язкова у світській державі християнська етика в школах? Чи не порушує вона права інших релігійних конфесій, таким чином дискримінуючи їх? Як уживаються релігійність зі світськістю у різних організаціях, наприклад у Пласті? Як уникнути “іншування” дитини, родина якої належить до релігії, відмінної від превалюючої в громаді? Як родині, що не практикує релігійні традиції, дати дитині об’єктивну інформацію та право вибору?

Ці та інші питання піднімуть на дискусії “Освіта та релігія: здорові цінності чи дискримінація” 16 грудня о 18:30 у просторі “Вдома”. Теми, пов’язані з правами людини, у громадській сфері Івано-Франківська обговорюються рідко, проте актуалізація є важливою для підвищення обізнаності про правове виховання.

До участі та діалогу організатори запрошують освітян, представників релігійних конфесій та всіх небайдужих громадян. Зустріч модеруватиме письменник та перекладач, пластун Остап Українець.

Захід буде проходити у просторі “ВДОМА” (вул.Галицька, 29, 3 поверх – біля Ратуші, вхід за рогом від Аромакави, навпроти входу в готель “Атріум”).

Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією.

https://forms.gle/6ZEV7VhNAXtW7Ftq6

Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТОП-20 найкращих романів-бестселерів ХХІ-го століття. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X