Чи все прозоро, або Як франківський виконком працює в системі електронних закупівель ProZorro

У вівторок, 14 листопада, в залі засідань Івано-Франківського міськвиконкому відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про роботу виконавчого комітету в системі електронних закупівель ProZorro, повідомляє WestNews.

«Станом на сьогодні, у нас пропозицій виставлено майже на 1 млрд грн, проведено торгів на суму 300 млн грн. Найбільше у нас економії в закупівлях Департаменту містобудування та виконкому», – доповіла начальник фінансового управління Вікторія Сусаніна.

За її словами, по капітальних ремонтах, економія 640 тис грн. Щодо галузі охорони здоров’я, наймеше виставлено на Прозоро. Бо у них навіть не вистачає на зарплати в повному обсязі.

“Якщо взяти по об’єктах, то загальна сума 11 млн грн, проведено на 8 млн, тобто економія склала 500 тис грн.”, – додала вона.

“А в нас медикаменти також йдуть по Прозоро?” – перепитав мер.

“Так, на 28 млн грн закуплено ліків”, – відповіла Сусаніна.

“Важко працювати, але… 62 перевірки пройшли в цьому році правоохоронними органами. Але така в нас робота. І це називається децентралізація? Нічого, будемо сильніші”, – додав мер

prozorro

Нагадаємо, на офіційному сайті міста Івано-Франківська кожен може стежити за закупівлями у системі ProZorro, статистикою їх виконання та економії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З початку 2017 року комунальний департамент Франківська зекономив 10 млн гривень завдяки ProZorro

Загрузка...

Comments are closed.