WestNews.com.ua

Чи збільшилась кількість велосипедистів в Івано-Франківську? ІНФОГРАФІКА

20.09.2020, 19:07  |  Автор:   Хромей Зоряна

17 вересня активісти Асоціації велосипедистів Івано-Франківська провели осінній підрахунок велосипедистів у місті. АВІФ проводить підрахунок восени уже другий рік поспіль.

Минулого року у вересні активісти фіксували велосипедистів впродож години на 12-ти локаціях. А цьогоріч зменшили кількість локацій, на яких рахували, до 10-ти.

Підрахувавши кількість велосипедистів, активісти були приємно здивовані результатами.

З 8 до 9 ранку в четвер, 17 вересня, було зафіксовано 1067 велосипедистів. А це на 410 велосипедистів більше, ніж тогоріч (тобто на 37,5% більше).

“Ми очікували зростання велосипедистів впродовж року, але такі результати вразили навіть нас. Нагадаємо, щоразу підрахонок проводиться зранку у будній день, адже саме в цей час можна зустріти людей, які, ймовірно, користуються цим видом транспорту щодня, наприклад, добираючись на роботу”, – йдеться на Фейсбук-сторінці Асоціації велосипедистів Івано-Франківська.

Кількість жінок на велосипедах зросла з 9% до 12 %. А це свідчить про маленькі кроки франківських велосипедисток в боротьбі з страхом (наприклад, потрапити в ДТП). Учасники акції поділилися, що очікують в наступному році приріст ще на 6%.

Нагадаємо, минулого року велосипедистів у шоломах було менше 1%, а цьогоріч їхня кількість зросла до 3%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Україні пропонують ввести “права” для велосипедистів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X