Чим вражав фестиваль “Дженжур Фист” у Надвірні в перший день. ФОТО

23.08.2019, 21:26  |  Автор:   Новак Оля

23-25 серпня у місті Надвірна проводиться етнофестиваль “Дженжур Фист”.

Він проходить на території Пнівського замку.

Етнофестиваль «Дженджур Фист» – це відкритий фестиваль колоритних напрямків у культурі та мистецтві, який включає в себе ленд-арт, реконструкцію середньовічного життя, лицарські турніри, концертні та театралізовані дійства, ярмарки, відтворення традиційних ремесел і побуту, що мали місце в нашому краю, як колись так і в період сьогодення, та інші напрямки.

Організаторами фестивалю є районна громадська організація “Мистецька агенція “Фист”, Надвірнянська районна державна адміністрація, Надвірнянська районна рада та Надвірнянська міська рада.

В перший день фестивалю глядачів вражали своїм співом і танцями народні колективи, зокрема ансамбль “Горянка”. До міста також приїхали і гості з Румунії, які заспівали українських народних пісень.

Також, для гостей співали гурти «Ой йома», Рок-гурт «Гуцули» та гурт «Полюс».

У рамках фестивалю  організатори влаштували ярмарок та ремісничі майстер-класи.

Для найменших учасників звели дитяче містечко «Дженджурик».

Нагадаємо, що фестиваль «Дженджур Фист» уже проводився у 2012 році, де на Пнівському замку була представлена середньовічна культура.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вижниці розпочнеться Міжнародний гуцульський фестиваль

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X