Чим запам’ятається 2016-й? Головні світові події року, що минає. ІНФОГРАФІКА

Безсумнівно, 2016 рік залишить особливий слід в історії світу. Багатий на події та явища, він заклав дав початок нового витка розвитку людського суспільства. Завдяки 2016 року, світ уже не буде таким, як раніше. 

Від самого початку року відбулася подія, яка струсонула світову економіку: 8 cічня нафта рекордно подешевшала – до 33 доларів за барель. У лютому Європою прокотилася масштабна хвиля мітингів проти нелегальних мігрантів, повідомляє WestNews із посиланням на “Слово і Діло”. 

Після такої бурхливої зими настала не менш спокійна весна: 2 квітня почалися запеклі бої в Нагірному Карабасі. У березні відбулася ще одна знакова подія – вперше з 1928 року президент США відвідав Кубу.

26 травня в Токіо пройшов саміт країн G7, а в липні – варшавський саміт НАТО. Також улітку в Британії голосували за вихід з ЄС, в липні відбулася спроба держперевороту в Туреччині, а в серпні весь світ стежив уже за спортивною боротьбою – в Ріо-де-Жанейро пройшли Олімпійські ігри.

Осінь 2016 ознаменувалася несподіваною перемогою одіозного мільярдера Дональда Трампа на виборах президента США.

Цієї зими відбулися переломні події в історії конфлікту в Сирії – 11 грудня бойовики ІДІЛ захопили Пальміру, а 14 грудня урядові війська Асада зайняли Алеппо.

28225-1_uk_normal

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.