WestNews.com.ua

Чинності набрав новий порядок відключення від централізованого теплопостачання

18.09.2019, 10:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

З 17 вересня у дію увійшов наказ Міністерства розвитку громад та територій України №169. Він передбачає Цей Порядок визначає процедуру відключення власників житлових будинків, квартир та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води.

Орган місцевого самоврядування розглядає подані документи лише за наявності затвердженої ним схеми теплопостачання відповідного населеного пункту і передає таке звернення на розгляд Комісії.

Комісія розглядає заяви про відключення (від’єднання) житловогоьбудинку від ЦО за участю заявника або його уповноваженого представника і приймає рішення щодо відключення будинку від ЦО, надає пропозиції щодо типу системи індивідуального або автономного теплопостачання (ЦО, ГВП), яку можливо встановити у будинку після відключення.

Рішення Комісії оприлюднюються на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Відключення споживачів від систем централізованого опалення здійснюється за рішенням співвласників багатоквартирного будинку, які володіють понад 75% загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень. Питання щодо відключення споживачів від мереж розглядатиме постійно діюча комісія на місцях.

Відключення окремих квартир чи приміщень будинку від теплових мереж можливе у разі, якщо не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від таких мереж. Інформація про те, де скільки приміщень відключено, повинна бути розміщена на сайті виконкому.

Відключення може здійснювати виконавець відповідної комунальної послуги або оператор зовнішніх інженерних мереж, а також залучений ліцензований суб’єкт господарювання.

Витрати, пов’язані з відключенням, здійснюються за рахунок власника та інших коштів, не заборонених законом.

Відключення будинків може відбуватися лише в міжопалювальний період і лише до 1 вересня.  Відключення окремих квартир – лише за умови, що вже погоджена виконкомом заява про відключення найшла до теплопостачальної організації до 1 жовтня.

З цілим текстом наказу  можна ознайомитися на сайті міністерства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Управлінням ДАБК розпочато позапланову перевірку об’єкта будівництва на вулиці Короля Данила

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X