WestNews.com.ua

Чиновники й досі не отримали документи на повернення землі, яку привласнив Халаменда

12.07.2020, 13:05  |  Автор:   Менів Андрій

Бюрократизація державних інституцій та загальмована робота Укрпошти загрожує виконанню рішення суду, яке зобов’язує кримінального елемента Ігора Халаменду повернути в державну власність 3 гектари землі лісового фонду.

Заступник прокурора Івано-Франківської област, захищаючи інтереси держави, роками відстоює в судах свій позов до Ігоря Халаменди, відомого в бандитських колах на прізвисько Бура, пише Правда.ІФ.

Нещодавно адвокати Халаменди отримали нищівну поразку в Апеляційному суді Івано-Франківської області.

Представники Феміди підтвердили законність рішення Тисменицького районного суду, яке зобов‘язує бізнесмена повернути в державну власність 3 гектари землі лісового фонду, демонтувати кам‘яну огорожу та звільнити ділянку, привласнену ним наприкінці 2000-х років. Рішення вступило в законну силу 30 червня.

«ЗГІДНО З РІШЕННЯМ ПІДПРИЄМЕЦЬ ПОВИНЕН УСУНУТИ КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ ДІЛЯНКАМИ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ПРИРОДОЗАПОВІДНОГО ФОНДУ, ЯКІ РОЗТАШОВАНІ У СЕЛІ РИБНЕ. ВПРОДОВЖ 5 ДНІВ ПІСЛЯ НАБРАННЯ ЗАКОННОЇ СИЛИ ЦИМ РІШЕННЯ ВОНО НАПРАВЛЯЄТЬСЯ ДО СУДУ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ . ПРОКУРАТУРА ГОТУЄ ЗАПИТ ПРО ВИДАЧУ ВИКОНАВЧОГО ЛИСТА ТА СКЕРОВУЄ В СУД ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ, ЯКІ ВИДАЮТЬ ВИКОНАВЧИЙ ЛИСТ. В ПОДАЛЬШОМУ МИ ВЖИВАЄМО ЗАХОДИ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ЦЬОГО ВИКОНАВЧОГО ЛИСТА ДО ВИКОНАННЯ ТА ДАЛІ ВЖЕ РОБОТА ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ, ЯКІ МАЮТЬ СВІЙ АРСЕНАЛ ЗАСОБІВ, ЩОБ ДАНЕ РІШЕННЯ БУЛО ВИКОНАНО», – ПОВІДОМИЛИ КОМЕНТАРЕМ В ПРЕС-СЛУЖБІ ПРОКУРАТУРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2 ЛИПНЯ.

Та лист із запитом від прокуратури станом на п‘ятницю, 10 липня, так і не надійшов. Про це викоментарі повідомили в Тисменицькому районному суді.

В обласному управління юстиції підтвердили відсутність документу, який дає старт виконавчому провадженню та зауважили, що поки не можуть коментувати рішення без отримання відповідних документів.

Натомість сам Ігор Халаменда не спішить повертати захоплену землю у власність лісгоспу. А його команда юристів усіляко намагається затянути виконання рішення суду.

Тож виконавче провадження, яке зобов’язує Буру повернути ліс у власність держави, загрожує розтягнутися в часі через ланцюг бюрократичних процедур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласна прокуратура розповіла, хто буде виконувати рішення суду по землі в Рибному, яку привласнив Халаменда

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X