Чому з професійним ріелтором ви продасте нерухомість швидко та вигідно?

Інтернет-видання WestNews поспілкувалося з ріелтором Віктором Фурдіякою, щоб дізнатися чому з професійним ріелтором ви продасте нерухомість швидко та вигідно.

«Для того, щоб вигідно продати нерухомість є кілька речей, які потрібно робити правильно, а до снаги це тільки справжнім професіоналам» – ділиться досвідом засновник агентства нерухомості “DomoluxВіктор Фурдіяка.

Основне завдання продавця – знайти покупця, який заплатить за ваше житло максимальну ціну, а для цього потрібно:

1. Правильно рекламувати.
Просте розміщення фото на сайтах з нерухомістю не дасть бажаних результатів. Реклама може продавати тільки у випадку успішної реалізації єдиної маркетингової стратегії, що включає комплекс заходів щодо просування, ціноутворення та обслуговування.

2. Правильно проводити огляди.
Тільки професіонали зможуть при огляді об’єкта підсилити привабливість об’єкта, вказати на його явні переваги. Створити відчуття комфорту у потенційного покупця, «закохати» його в товар, який може стати для нього житлом мрії.

3. Правильно торгуватися.
Припустимо, покупець погодився і готовий обговорювати всі умови продажу нерухомості. Він обов’язково спробує поторгуватися, і тут є особливий вираз – витримати торг, тут важливо не здешевити, а під силу це тільки професіоналам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять порад, які допоможуть вдало продати квартиру

Інформація розміщена на правах реклами

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.