WestNews.com.ua

Чому Зеленського не оштрафували за порушення карантину

19.06.2020, 11:32  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Хмельницькому відбувся суд над президентом України Володимиром Зеленським.

Суддя розглянув штраф за порушення карантину, який раніше на Зеленського скала місцева поліція. Тоді президент попив кави в середині кафе, пише “Teza“.

Сам президент до суду не з’явився. Його інтереси представляв адвокат. Крім Володимира Зеленського, суддя також розглянув штрафи на главу Офісу президента Єрмака, хмельницького мера і голови Хмельницької ОДА, які пили каву разом із Зеленським.

Хмельницький суддя вирішив поки що не судити президента. Суддя Андрій Місінкевич зупинив слухання, оскільки за законом, президент України є недоторканим. І щоб розібратися як бути, коли президент з одного боку – порушив закон, а з іншого – його судити не можна, суддя Місінкевич звернувся у Верховний Суд за роз’ясненнями. Тепер над цим ламатимуть голови судді Верховного Суду.

Нагадаємо, за порушення правил карантину передбачений штраф від 8500 до 17 000 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Зеленського оштрафували за порушення карантину: що насправді сталося?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X