WestNews.com.ua

“Чорна п’ятниця” за розкладом: мер здійснив перевірку міста. ФОТО

07.08.2020, 9:50  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

7 серпня міський голова Руслан Марцінків разом із очільниками департаментів, управлінь та комунальних підприємств, здійснив традиційний об’їзд міста. Завітали на вокзал, мікрорайон Княгинин та центр.

Спершу подивилися на те, як здійснюються перевезення до садово-городніх масивів. Переконалися: транспорт рухається вчасно, інформують на сайті.

«Всього є 14 рейсів, які курсують через день. Один тиждень – парні дні (вівторок, четвер і субота), другий тиждень – непарні дні (понеділок, середа, п’ятниця). Затримок нема, люди задоволені. Єдине – перевезення виключно на сидячих місцях. Тож це створює для людей певні незручності… Але завжди стараємося знайти з перевізником компроміс, щоби всі мешканці дісталися до садово-городніх ділянок», – говорить начальник Управління транспорту та зв’язку міської ради Андрій Гіглюк.

Також подивилися на нанесення дорожніх розміток. Гіглюк говорить, що роботи багато:

«Пройшли тендерні закупівлі, і вже з вчорашнього дня наносять розмітку на Набережній. Також найближчим часом заплановані роботи на Пасічній, Каскаді та в центральній частині міста».

Віталій Бурко, директор КП «Муніципальна дорожня компанія» звернув увагу на те, що вулиця Крайківського в жахливому стані. Каже, що там треба повністю будувати нову вулицю. А для цього треба зробити масштабний комплекс робіт з підготовки.

«Тимчасово вирішили її спрофілювати, щоб був хоч якийсь проїзд. А на майбутнє – однозначно, нове будівництво», – каже комунальник.

Окрім цього команда поспілкувалася із мешканцями по вул. Галицька, 47-49. Тут давно необхідний ремонт. Про нюанси роботи розповідає Михайло Смушак, директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою:

«Ще два роки тому ми прикидали скільки це буде коштувати, зверталися до депутатів, бюджетної комісії, але, на жаль, є об’єктивні обставини, чому в цьому та ще в десятках дворів ремонти не проводяться. Причина банальна: в бюджеті немає коштів, щоб зробити все і одразу. Бо бюджет міста – як бюджет сім’ї. Ви плануєте витрати відповідно до того, скільки коштів отримуєте щомісяця. Так само і місто, за кошти, які приходять, потрібно забезпечити і медицину, і освіту, і інші галузі, і ремонти. Скажімо, на ремонти маємо один мільйон на місяць. За ці кошти можна зробити «аж» один двір. А є ще вулиці, утримання міста, зовнішнє освітлення, озеленення, щоденне прибирання…

У планах – зробити все. Ми цього прагнемо і знаємо, що можемо зробити все. Але упираємося в можливості міського бюджету. Тож будуть кошти – будуть роботи».

Додає: хочеться, аби люди з розумінням ставилися до ситуації.

«Загалом сьогодні дуже корисна поїздка, адже мали можливість поспілкуватися з мешканцями, з підприємцями, з людьми золотого віку, які їдуть на дачі. Приємно, що ми вже четвертий рік поспіль продовжуємо традицію «чорної п’ятниці». Бо вона дає корисний результат. Внаслідок цього ми ремонтуємо дороги – десь в поточному режимі, десь в капітальному. Бачимо реальний стан речей та чуємо те, що турбує людей. Підходимо до справи так, щоб франківці відчували постійну увагу до благоустрою мікрорайонів», – підсумував Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага! Де в Івано-Франківську не буде світла та газу сьомого серпня. АДРЕСИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X