WestNews.com.ua

“Чорна п’ятниця” за розкладом: пройшлись від “Кобзарика” до Позитрону. ФОТО

28.02.2020, 9:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 28 лютого пройшла традиційна перевірка міського голови з командою – “Чорна п’ятниця”. Стартували від “Кобзарика” та перевірили все аж до Позитрону.

Перевірили благоустрій дворів, оцінили, які роботи ще треба робити. Особливу увагу звернули на дитячі садочки, адже діти – наше майбутнє!

“Сьогодні завітали в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 «Катруся»! Подивились на територію закладу, зокрема, оцінили стан виконаних ремонтних робіт з заміни системи опалення.. І справді відчутно, що в садку справді комфортно, тепло та затишно діткам! Звернули увагу на «особливу» кімнату, з інклюзивною системою навчання….. Ми задоволені роботою цього дошкільного закладу! “, – написав міський голова.

Також оцінили стан доріг та зупинки громадського транспорту, чи здійснюється вчасно прибирання. Інспектували двори, прибудинкові території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відключення в Івано-Франківську: де 28 лютого не буде благ цивілізації. АДРЕСИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X